Starszy Konsultant w dziale Green Building Certification

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o.  jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers Poland Sp. z o.o.  jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Wyzwania dla Ciebie:

  • Prowadzenie projektów związanych z  zieloną certyfikacją (LEED, BREEAM) certyfikacją wellbeing (WELL, FITWEL) oraz certyfikacją reżimu sanitarnego (WELL HSR, FITWEL VR)
  • Zarządzanie dokumentacją, obsługa onlinowych narzędzi dokumentacyjnych danych systemów certyfikacji oraz koordynacja uczestników procesu certyfikacji
  • Weryfikacja zgodności otrzymanych dokumentów i materiałów projektu z wytycznymi LEED/BREEAM/WELL/FITWEL
  • Opracowanie analiz zgodności budynków z danym systemem certyfikacji oraz kształtowanie strategii we wskazanych systemach zgodnie z wymogami klientów
  • Reprezentowanie i zaangażowanie w rozwój działu Green Building Certification
  • Współpraca z innymi członkami zespołu przy pozyskiwaniu klientów i utrzymywaniu z nimi relacji

  • Masz wykształcenie wyższe
  • Posiadasz uprawnienia LEED AP lub BREEAM Assessora
  • Jesteś osobą ambitną, chcącą się dalej rozwijać, zdobywać kolejne uprawnienia i doświadczenia w szeroko pojętej tematyce ESG
  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Obsługujesz pakiet MS Office na dobrym poziomie
  • Lubisz i umiesz współpracować w zespole
  • Jesteś osobą samodzielną i kreatywną w skutecznym rozwiązywaniu problemów

Te uprawnienia zwiększą Twoje szanse:

  • Uprawnienia WELL AP lub FitWel Ambasador
  • Doświadczenie lub edukację związaną z raportowaniem niefinansowym ESG / CSR
  • Doświadczenie projektowe w przynajmniej 2 różnych systemach certyfikacji

W zamian zapewnimy Ci:

  • Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji: biurowiec Metropolitan pl. Piłsudskiego 3 Zobacz na mapie
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w wybranej ścieżce działu Doradztwa Budowlanego
  • Jasno określone plany rozwoju oraz bogaty program szkoleń dopasowany do realnych potrzeb
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019

Sprawdź również:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.