Asystent/ka Działu Powierzchni Handlowych

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International is one of the most respected global brands in the industry. Currently ranked the third largest commercial real estate services firm in the world, Colliers employs 15,700 professionals in 485 offices in 63 countries with annual revenues of $2 billion and $75.1 billion in transaction volume. Each of our core business lines provides specialized services across all property types and industries including hotels, office, industrial and logistics, retail and residential.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz członkiem naszego dynamicznego zespołu Działu Powierzchni Handlowych, który obecnie liczy 15 osób. Będziesz wspierać dział w zakresie codziennych działań operacyjnych, mieć realny wpływ na tworzenie dokumentów sprzedażowych, współpracować z pozostałym działami w ramach Colliers, aktywnie uczestniczyć w projektach międzydziałowych.

Po około 2 latach będziesz mieć perspektywę awansu w szeroko pojętym obszarze nieruchomości komercyjnych  w zależności od wyboru ścieżki rozwoju – brokerskiej, operacyjnej lub researchowej.

Zakres obowiązków:

I/ prace administracyjne i działania operacyjne

  • tworzenie, uzupełnianie i aktualizacja baz danych
  • miesięczne i kwartalne podsumowania statystyk działowych
  • przygotowywanie analiz rynkowych (głównie w programach: Excel, PowerPoint)
  • praca na danych rozporoszonych
  • regularna współpraca z konsultantami, działami sprzedażowymi, marketingiem zarówno Colliers jak i klientów
  • organizowanie spotkań (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz imprez działowych
  • sporządzanie minutek ze spotkań wewnętrznych
  • wsparcie pracy całego zespołu Działu Powierzchni Handlowych
  • wsparcie Dyrektora Działu w bieżących pracach administracyjnych

II/ rozwój biznesu

  • udział w procesie rozwoju biznesu: przetargi, oferty, monitorowanie rynku;
  • przygotowywanie porównań / analiz, dokumentów dla klientów, w tym asystowanie brokerom w tworzeniu m.in.: prezentacji, raportów
  • tworzenie raportów, research danych, konsolidacja i prezentacja danych wraz z rekomendacjami i uzasadnieniem swoich wyborów
  • wyszukiwanie informacji dotyczących powierzchni komercyjnych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie, np. V rok studiów) uzyskane na kierunkach: ekonomia / finanse / zarządzanie lub pokrewnych lub student/ka dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze godzin
  • bardzo dobrze poruszasz się w programach z pakietu Ms Office szczególnie Excel i PowerPoint (znajomość programów będzie sprawdzana w czasie rekrutacji)
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie jak i piśmie
  • jesteś osobą analityczną, dokładną, spostrzegawczą, umiesz myśleć w sposób abstrakcyjny, nieszablonowy
  • umiesz dobrze zorganizować swoją pracę uczestnicząc w kilku projektach jednocześnie
  •  luisz pracować z ludźmi, nie boisz się zadawać pytań
  • lubisz się uczyć nowych rzeczy, stale poszerzasz swoją wiedzę

To oferujemy:

  • pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze
  • umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet MyBenefit, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), elastyczny czas pracy oraz inne benefity
  • program szkoleń wewnętrznych, miłą atmosferę pracy
  • pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie wyślij nam swoje CV, w którym koniecznie napisz w 2 zdaniach dlaczego chcesz do nas dołączyć oraz co najbardziej zaciekawiło Cię w naszej ofercie.

Przewidujemy 3 etapy rekrutacji:

1.     Spotkanie z członkami zespołu Retail Agency oraz specjalistą HR

2.     Zadanie (Ms Office) oraz test predyspozycji

3.     Spotkanie z szefem działu Retail Agency oraz szefem działu HR