Koordynator / Koordynatorka ds. administracyjnych działu Design & Build

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o.  is one of the most respected global brands in the industry. Currently ranked the third largest commercial real estate services firm in the world, Colliers employs 15,700 professionals in 485 offices in 63 countries with annual revenues of $2 billion and $75.1 billion in transaction volume. Each of our core business lines provides specialized services across all property types and industries including hotels, office, industrial and logistics, retail and residential.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie całego działu w kwestiach organizacyjno – administracyjnych
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, szablonów dokumentów, prezentacji,  tłumaczeń
  • Zarządzanie korespondencją działu i polityką przesyłek kurierskich
  • Organizowanie podróży służbowych dla pracowników działu
  • Przygotowywanie minutek ze spotkań działowych
  • Aktualizacja baz danych i systemów działu, w tym systemów CRM
  • Administracja wewnętrznych dokumentów działu
  • Kontakt i współpraca z biurami regionalnymi
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań - organizowanie spotkań (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz imprez działowych
  • Wspieranie pracowników działu w codziennych zadaniach i realizowanych projektach

Nasze wymagania:

  • 1-2 lata doświadczania w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point, Word, Excel)
  • Wykształcenie wyższe lub student/ka dostępny/a w pełnym wymiarze godzin
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dokładność i systematyczność
  • Mile widziane zainteresowanie rynkiem nieruchomości

To oferujemy:

  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (praca głównie w biurze z mozliwością pracy home office)
  • Program szkoleń wewnętrznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity
  • Realną możliwość rozwoju i współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • Miłą atmosferę pracy

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody