Analityk | Dział Doradztwa i Badań Rynku

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

  • Zbieranie danych o rynku nieruchomości komercyjnych i ich aktualizowanie
  • Przygotowywanie raportów na temat rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce (wyszukiwanie danych, przygotowywanie statystyk, pisanie raportów)
  • Prowadzenie projektów dla Klientów zewnętrznych (spotkania z klientami, inspekcje nieruchomości, pisanie raportów/analiz, przedstawianie ich klientom)
  • Aktywne uczestniczenie na forach badawczych dotyczących rynku nieruchomości komercyjnych
  •  Przygotowywanie prezentacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne (w języku polskim i angielskim)
  • Dostarczanie aktualnych informacji rynkowych innym działom firmy
  •  Współpraca z EMEA i CEE research
  • Codzienne monitorowanie mediów
  • Tłumaczenie tekstów

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku analitycznym (branża nieruchomości będzie atutem)
  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat
  • Znajomość rynku nieruchomości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel, MS Power Point, MS Word
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Dobra komunikacja oraz umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy:

  • Pracę w firmie z tytułami Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON)  i Inwestor w Kapitał Ludzki
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office)
  • Program szkoleń wewnętrznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity