HR Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers  otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz członkiem naszego zespołu People Services, który obecnie liczy 6 osób. Będziesz prowadzić procesy rekrutacyjne, wspierać działania w obszarach employer branding, szkolenia i rozwój, aktywnie uczestniczyć w projektach realizowanych przez dział HR, m.in. prowadzić projekt warsztatów dla pracowników Brainy Day. Aktywnie doradzamy naszemu biznesowi, współrealizujemy strategię firmy poprzez działania HRowe, dbamy
o pozytywne doświadczenia naszych pracowników i kandydatów. Jeśli takie podejście jest Ci bliskie – dołącz do nas! 😊

Zadania dla Ciebie:

  • Prowadzenie procesów rekrutacji
  • Prowadzenie projektu rozwojowego dla pracowników Brainy Day
  • Organizowanie szkoleń, warsztatów i innych formo rozwojowych dla pracowników
  • Wsparcie w realizowaniu działań w obszarze employer brandingu
  • Udział w innych projektach realizowanych przez dział HR
  • Dzielenie się wiedza i doświadczeniem z innymi członkami zespołu
  • Stałe obserwowanie trendów w obszarze HR, biznesowych, branży nieruchomości i proponowanie oraz wdrażanie adekwatnych do nich działań
  • Proponowanie i wdrażanie nowych inicjatyw w obszarach powiązanych z HR
  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • Masz min. 5 lat doświadczenia w pracy w HR w tym min. 3 lata na samodzielnym stanowisku specjalistycznym
  • Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Znasz język angielski (w tym angielski biznesowy) na poziomie  przynajmniej bardzo dobrym
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne)
  • Lubisz wspierać innych, poszukiwać rozwiązań
  • Znasz programy Word, Power Point oraz Excel i umiesz posługiwać się nimi na poziomie przynajmniej dobrym

W zamian zapewnimy Ci:

  • Pracę w  zespole, który pasjonuje się tym co robi, nie ustaje w szukaniu nowych rozwiązań i budowaniu dobrych praktyk HR, a przy okazji po prostu lubi ze sobą być i pracować
  • Rozwój w obszarze HR poprzez praktyczne działania, zaangażowanie w różnorodne projekty, codzienną pracę z biznesem, wspólne szukanie rozwiązań, przestrzeń na realizowanie swoich pomysłów
  • Pracę w firmie z tytułami Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 i Inwestor w Kapitał Ludzki oraz innymi – wspólnie będziemy dbać o ich utrzymanie
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office)
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity

Przewidujemy 2 etapy rekrutacji:

  • Spotkanie z członkiem naszego zespołu
  • Spotkanie z całym zespołem + testy predyspozycji

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody