Analityk biznesowy

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

· przygotowywanie raportów i analiz finansowych dotyczących powierzchni komercyjnych oraz analiz rynku (głównie w programach: Excel, PowerPoint)

· praca na danych rozproszonych

· obliczanie współczynników określających efektywność inwestycji

· uczestniczenie w spotkaniach z klientami oraz prezentowanie podczas nich swoich analiz i raportów

· research, konsolidacja i prezentacja danych wraz z rekomendacjami i uzasadnieniem swoich wyborów

· przygotowywanie analiz ad hoc oraz prognoz na potrzeby działów leasingowych firmy

· wyszukiwanie informacji dotyczących powierzchni komercyjnych

· współpraca z konsultantami, działami sprzedażowymi, marketingiem zarówno Colliers jak i klientów

· posiadasz wykształcenie wyższe uzyskane na kierunkach: ekonomia / finanse / zarządzanie lub pokrewnych

· masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku (mile widziane w nieruchomościach, consultingu, audycie lub w branży inwestycyjnej)

· umiesz samodzielnie tworzyć i opracowywać analizy finansowe

· bardzo dobrze poruszasz się w programach z pakietu Ms Office szczególnie w Excelu (znajomość programu będzie sprawdzana w czasie rekrutacji)

· bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

· masz doświadczenie w uczestniczeniu w spotkaniach biznesowych z klientami

· jesteś osobą analityczną, dokładną, spostrzegawczą, umiesz myśleć w sposób abstrakcyjny, nieszablonowy

· umiesz dobrze zorganizować swoją pracę uczestnicząc w kilku projektach jednocześnie

· lubisz pracować z ludźmi, nie boisz się zadawać pytań

· lubisz się uczyć nowych rzeczy, stale poszerzasz swoją wiedzę

· lubisz i umiesz współpracować z zespołem i klientami

W zamian zapewnimy Ci:

· pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze

· umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity

· program szkoleń wewnętrznych, miłą atmosferę pracy

· realną możliwość rozwoju zawodowego

· pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Colliers International Poland Sp. z o.o.

Pl. Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa

Tel. +48 22 331 78 00

www.colliers.pl