Architekt danych

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

·       Modelowanie i implementacja rozwiązań bazodanowych

·       Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi przy projektowaniu i wdrażaniu przepływów danych i procesów analitycznych

·       Bieżąca weryfikacja zgodności rozwiązań ze zmiennymi wymaganiami biznesu

·       Analiza zbiorów danych i ich migracja do hurtowni danych

·       Poszukiwanie nowych możliwości pozyskiwania danych niezbędnych dla biznesu

·       Ocena obecnych i przyszłych dostawców danych

·       Czyszczenie oraz walidacja danych

·       Tworzenie modeli danych, przygotowywanie raportów i analiz

·       Tworzenie dokumentacji procesów w obszarze zarządzania danymi, inwentaryzacja i dokumentacja danych

·       Tworzenie materiałów szkoleniowych dla użytkowników

·       Wsparcie / szkolenia użytkowników w samodzielnym budowaniu raportów / analiz / benchmarków

·       Masz min. 2-letnie doświadczenie w modelowaniu relacyjnych baz danych i obsłudze procesów ETL

·       Posiadasz doświadczenie w pracy z platformami przetwarzania danych w chmurze (mile widziane Azure) oraz zarządzaniu relacyjnymi bazami danych (SQL)

·       Masz doświadczenie we współpracy z biznesem

·       Bardzo dobrze znasz MS SQL

·       Bardzo dobrze znasz: PowerBI, Excel, PowerQuery i VBA

·       Biegle komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)

Te umiejętności zwiększą Twoje szanse:

·       Znajomość TimeXtender eDiscovery

·       Znajomość rynku nieruchomości

·       Znajomość języka Python

W zamian zapewnimy Ci:

·       nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji Zobacz na mapie

·       umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie)

·       możliwość częściowej pracy zdalnej

·       program szkoleń, miłą atmosferę

·       pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019