Koordynator | Wrocław

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

·       Wspieranie pracy administracyjnej działu, w tym m.in.: bindowanie dokumentów, kserowanie, drukowanie, przygotowywanie prezentacji działu, przygotowywanie case study, proposali, materiałów informacyjnych oraz innych dokumentów, tłumaczenia

·       Dbanie o wysoką jakość przygotowywanych dokumentów (literówki, zgodność z firmowymi wzorcami, poprawność danych, etc)

·       Organizowanie podróży służbowych dla pracowników działu

·       Zarządzanie korespondencją działu i polityką przesyłek kurierskich

·       Koordynowanie obsługi mailingów do klientów oraz newsletterów itp

·       Aktualizacja baz danych i systemów działu

·       Kontakt z developerami w celu uzyskania niezbędnych danych rynkowych, w tym pozyskiwanie informacji o wolnych powierzchniach

·       Kontakt i współpraca z biurami regionalnymi

·       Zarządzanie kalendarzem spotkań, organizowanie spotkań (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz imprez działowych

·       Pomoc w przygotowaniu raportów miesięcznych

·       Pomoc w realizacji projektów marketingowych i PR organizowanych przez dział

·       Wspieranie pracowników w codziennych działaniach, szczególnie szefa działu

·       Koordynacja w organizowaniu miesięcznych spotkań / warsztatów z Klientami w ramach projektu Brainy Day Open

·       Inne zadania zlecone przez Przełożonego

·       Masz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

·       Masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem dostępnym na pełen etat

·       Dobrze komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)

·       Bardzo dobrze znasz pakiet Microsoft Office oraz Outlook

·       Jesteś osobą zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań, terminową

·       Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, dobrze odnajdujesz się w dynamicznym środowisku

·       Reprezentujesz „pro klienckie” podejście, masz pozytywne usposobienie

·       Posiadasz umiejętności komunikacyjne i organizacyjne na wysokim poziomie

W zamian zapewnimy Ci:

·       Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji Zobacz na mapie

·       Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne Benefty

·       Hybrydowy model pracy (home office / biuro)

·       Program szkoleń wewnętrznych, miłą atmosferę współpracy

·       Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019