Junior Project Manager | Kraków

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers Poland Sp. z o.o. jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

W związku z szybkim rozwojem działu oraz dużą ilością nowych projektów poszukujemy nowej Koleżanki/nowego Kolegi do wsparcia zespołu.

Poszukujemy osoby, która będzie wspierać dział w:

  • Procesie zarządzania projektem
  • Monitorowaniu kosztów oraz zmian
  • Nadzorze, weryfikacji oraz koordynacji prowadzonych prac
  • Udziale w koordynacjach z inwestorem, inspektorami i podwykonawcami
  • Koordynacji procesu projektowego
  • Monitorowaniu procesu fakturowania i płatności
  • Organizowaniu i porządkowaniu danych elektronicznych
  • Koordynacji przygotowania dokumentacji powykonawczej

  • Jesteś zainteresowany/a pracą nad cały etat
  • Jesteś zainteresowany/a wiedzą techniczną, formalną i technologiczną
  • Masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska
  • Masz minimum 1 rok doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem
  • Komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office oraz Autocad

A co my oferujemy Tobie:

  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów wykonawczych
  • Możliwość pracy przy projektach BIM
  • Premie od zrealizowanych projektów
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki