Architekt / Space Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

·          opracowywanie i bieżąca aktualizacja planów aranżacji przestrzeni biurowych dla kluczowych klientów w Polsce i za granicą

·          analiza i aktualizacja danych dotyczących przestrzeni w systemie CAFM (computer-aided facility management)

·          koordynacja i kontakty z zespołem odpowiedzialnym za kluczowych klientów w innych krajach europejskich

·          przygotowywanie raportów, grafik i schematów do prezentacji

·          koordynacja i komunikacja z klientami

·          współpraca przy projektowaniu przestrzeni biurowych w środowisku BIM

·          posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura / urbanistyka lub adekwatne doświadczenie zawodowe w projektowaniu

·          posiadasz doświadczenie w planowaniu aranżacji przestrzeni biurowych

·          bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

·          biegle posługujesz się programem AutoCAD

Te umiejętności zwiększą Twoje szanse:

·          znajomość Autodesk Revit

·          doświadczenie z projektowaniem w środowisku BIM

·          znajomość programów Photoshop lub 3D Max

W zamian zapewnimy Ci:

·          nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji

·          możliwość pracy przy realizacjach ciekawych projektów wnętrz biurowych (zobacz nasze portfolio)

·          możliwość rozwijania swoich umiejętności we współpracy z multi-dyscyplinarnym międzynarodowym zespołem

·          szkolenie i możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku BIM

·          umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie)

·          jasno określone ścieżki rozwoju, bogaty program szkoleń, miłą atmosferę

·          pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019

Przewidujemy 2 etapy rekrutacji:

1.    zadanie + pierwsze spotkanie rekrutacyjne

2.    test predyspozycji + drugie spotkanie rekrutacyjne