Starszy Konsultant | Dział Powierzchni Handlowych

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

  • Wynajem oraz renegocjacje handlowych powierzchni komercyjnych w centrach / parkach handlowych, na ulicach, w biurowcach, obiektach mix-used
  • Reprezentacja najemców oraz właścicieli nieruchomości handlowych
  • Rozpoznawanie nowych mechanizmów transformacji rynku nieruchomości oraz linii biznesowych z nim powiązanych i przystosowanie ich do potrzeb Działu Retail i klientów
  • Aktywny udział w realizacji projektów o charakterze konsultingowo – strategicznym
  • Identyfikacja możliwości rynkowych dla świadczenia usług Colliers Retail i budowania wartości dla klientów
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji oraz procesów transakcyjnych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Opracowanie analiz, rekomendacji, bieżące monitorowanie rynku oraz przygotowywanie prezentacji sprzedażowych dla klientów
  • Kreowanie inicjatyw odpowiadających na potrzeby uczestników rynku

  • Chcesz być częścią procesów transformacji rynku handlowego w Polsce
  • Dostrzegasz możliwości, identyfikujesz problemy, znajdujesz rozwiązania, budujesz wartościowe relacje
  • Masz przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym, samodzielnym stanowisku w branży retail
  • Interesujesz się rynkiem nieruchomości komercyjnych, śledzisz bieżące trendy
  • Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne, lubisz pracować z ludźmi
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Znasz Pakiet MS Office na dobrym poziomie

W zamian zapewnimy Ci:

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
  • Swobodę w indywidualnym i zespołowym działaniu
  • Pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze przy pl. Piłsudskiego 3 – Zobacz na mapie
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity - Zobacz
  • Program szkoleń wewnętrznych, określone ścieżki kariery
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019