Starszy Konsultant | Workplace Innovation

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

·        prowadzenie projektów z obszaru strategii środowiska pracy

·        pozyskiwanie nowych klientów i projektów

·        budowanie relacji z klientami

·        prowadzenie i nadzorowanie badań ilościowych (ankiet, kwestionariuszy) oraz jakościowych (obserwacji, wywiadów, grup fokusowych) w organizacjach

·        analizę danych z badań oraz opracowywanie podsumowań i raportów dla klientów

·        opracowywanie rekomendacji z zakresu strategii środowiska pracy

·        przygotowywanie wytycznych do planów aranżacji przestrzeni biurowych, na podstawie przeprowadzonych badań, współpraca z zespołem architektów

·        posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: socjologia, antropologia, psychologia lub pokrewne)

·        posiadasz min. 5 lat doświadczenia zawodowego w doradztwie, w tym co najmniej 3 lata w obszarze strategii środowiska pracy

·        interesujesz się tematem aranżacji wnętrz oraz wpływem fizycznej przestrzeni na człowieka

·        potrafisz wyszukiwać artykuły naukowe na zadany temat oraz czytać i interpretować opisane w nich wyniki

·        dobrze znasz programy z pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint

·        swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i w piśmie

W zamian zapewnimy Ci:

·        nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji zobacz na mapie - w połączeniu z możliwością pracy zdalnej

·        możliwość pracy przy realizacjach ciekawych projektów doradczych w multidyscyplinarnym zespole

·        umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie)

·        program szkoleń wewnętrznych, pracę w przyjaznej atmosferze w pełnym wyzwań otoczeniu

·        pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz Najlepszego Pracodawcy 2019 i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019