3D Designer/Architekt

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

  • tworzenie wizualizacji 3D wnętrz biurowych i innych przestrzeni komercyjnych
  • modelowanie, teksturowanie, ustawianie materiałów i oświetlenia, rendering i post-produkcja
  • wspieranie zespołów projektowych w graficznym opracowaniu projektów koncepcyjnych, modeli 3D oraz innych materiałów dla klienta
  • współpraca przy projektowaniu przestrzeni biurowych w środowisku BIM
  • przygotowywanie grafik i schematów do prezentacji
  • koordynację i komunikację z klientami

  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu wizualizacji przestrzeni biurowych oraz innych wnętrz komercyjnych
  • biegle posługujesz się oprogramowaniem 3Ds Max, AutoCAD, Sketchup+Vray, Photoshop
  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura / architektura wnętrz / urbanistyka lub adekwatne doświadczenie w projektowaniu i wizualizowaniu przestrzeni komercyjnych
  • dobrze znasz język angielski

Te umiejętności zwiększą Twoje szanse:

  • znajomość Autodesk Revit
  • doświadczenie z projektowaniem w środowisku BIM
  • doświadczenie z Lightroom i innymi aplikacjami Adobe Creative Cloud
  • zmysł fotograficzny

W zamian zapewnimy Ci:

  • nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji zobacz na mapie - w połączeniu z możliwością pracy zdalnej
  • możliwość pracy przy realizacjach ciekawych projektów wnętrz biurowych (zobacz nasze portfolio)
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności we współpracy z multi-dyscyplinarnym międzynarodowym zespole w dziale Workplace Innovation
  • szkolenie i możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku BIM
  • umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity - Zobacz
  • jasno określone ścieżki rozwoju, bogaty program szkoleń, miłą atmosferę
  • pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021

Przewidujemy 2 etapy rekrutacji:

1.       pierwsze spotkanie rekrutacyjne (online lub w biurze)

2.       test predyspozycji + drugie spotkanie rekrutacyjne (online lub w biurze)