Cost Consultant

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie:

  • Przygotowywać oferty na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych, budowlanych i wykonawczych
  • Brać udział w wizjach lokalnych w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian
  • Zajmować się optymalizacją kosztową oraz zakresową
  • Zajmować się procesem przygotowywania budżetów do projektów
  • Współpracować i analizować wymagania Klientów pod kątem value engineering ’u
  • Przygotowywać zapytania ofertowe do wykonawców
  • Współpracować z podwykonawcami i negocjować umowy na roboty budowlane i instalacyjne
  • Zarządzać procesami zleceń zmiany i oceną kosztów zmian
  • Brać czynny udział w poprawie automatyzacji procesu wycen

  • Jesteś zainteresowany/a pracą na cały etat
  • Masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska
  • Masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem
  • Komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office

W zamian zapewnimy Ci:

  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów kosztów
  • Możliwość pracy przy projektach BIM
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji Przyjazna Rekrutacja!
Jak się pracuje w Colliers?
Wejdź do naszego biura 😊

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CDBP Sp. z o.o.

Pl. Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa

Tel. +48 22 331 78 00

www.colliers.pl