Asystent/ka działu HR

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers  otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

(umowa na zastępstwo ok. 20 miesięcy)

Do Twoich zadań będzie należało:

·       Wsparcie całego zespołu HR w codziennych zadaniach

·       Przygotowywanie umów i innych dokumentów oraz nadzór nad ich obiegiem

·       Archiwizowanie dokumentów

·       Zarządzanie bazą kandydatów

·       Umawianie spotkań rekrutacyjnych i bieżący kontakt z kandydatami

·       Wsparcie w organizowaniu szkoleń i eventów

·       Wsparcie pracowników firmy w bieżących sprawach

·       Uczestniczenie w różnych projektach prowadzonych przez dział

·       Masz co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

·       Interesujesz się tematyką HR i chcesz rozwijać się w tym obszarze

·       Jesteś studentką/em lub absolwentką/em jednego z tych kierunków (preferowane): psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi

·       Bardzo dobrze znasz język angielski (w mowie i w piśmie)

·       Dobrze poruszasz się w programach z Pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel)

·       Lubisz i umiesz współpracować w zespole

·       Jesteś osobą dokładną i dobrze zorganizowaną

·       Wyróżnia Cię nastawienie na drugiego człowieka, chęć wspierania innych i pozytywne podejście

Kim jesteśmy i co zapewniamy:

·       Jesteśmy zespołem People Services, który lubi ze sobą pracować, wzajemnie się wspierać i uczyć się od siebie, który lubi swoją pracę

·       Jesteśmy dla innych pracowników, dlatego naszym zadaniem jest wspieranie innych w kwestiach HRowych (i nie tylko) takich jak np. rekrutacja, rozwój, budowanie zaangażowania, przygotowywanie i wdrażanie różnych narzędzi HRowych – dołączając do naszego zespołu będziesz uczestniczyć w tych procesach

·       Zapraszamy do pracy w firmie, która ma tytuł AON Best Employer (2017 i 2019) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019

·       Umowę o pracę na zastępstwo (na ok. 20 miesięcy)

·       Pracę w trybie łączonym: w biurze przy pl. Piłsudskiego 3 oraz zdalną, elastyczne godziny pracy

·       Opiekę medyczną z nielimitowaną rehabilitacją oraz inne benefity

·       Bogaty program szkoleń

Przewidujemy 2 etapy rekrutacji:

1.     Spotkanie z 1 członkiem zespołu i szefem działu (zdalnie)

Test + spotkanie z całym zespołem (łączone zdalnie i w biurze)