Młodszy Zarządca Nieruchomości

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers  otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

·       Wsparcie Zarządcy Nieruchomości we wszystkich zadaniach lub samodzielne zarządzanie nieruchomością

·       Kontaktowanie się z najemcami i reagowanie na ich potrzeby

·       Przygotowywanie miesięcznych raportów dla właściciela (pod nadzorem Zarządcy Nieruchomości)

·       Monitorowanie i kontrolowanie umów z dostawcami oraz sprawdzanie spójności z postanowieniami umów

·       Pośredniczenie między najemcami, a właścicielem we wszystkich sprawach związanych z nieruchomością

·       Zarządzanie rutynowymi inspekcjami

·       Wdrażanie standardów zarządzania nieruchomościami Colliers na zarządzanych budynkach

·       Kontakt z podwykonawcami w zakresie świadczonych usług

·       Zarządzanie bazą danych i systemami stosowanymi na zarządzanej nieruchomości

·       Organizacja przetargów na usługi i serwisy

·       Współudział w przygotowaniu budżetów OPEX oraz CAPEX, analiza kosztów

·       Współudział  w raportowaniu w języku polskim i angielskim

·       Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami (najlepiej komercyjnymi) na stanowisku juniorskim lub samodzielnym

·       Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)

·       Znasz pakiet MS Office na poziomie bardzo dobrym (szczególnie Excel)

·       Interesujesz się rynkiem nieruchomości komercyjnych

·       Lubisz i umiesz współpracować w zespole

·       Jesteś osobą samodzielną i kreatywną w skutecznym rozwiązywaniu problemów

·       Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i rzetelną

W zamian zapewnimy Ci:

·        Pracę w firmie z tytułem Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki

·       Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców

·       Elastyczne zasady pracy (praca zdalna / praca z biura)

·       Jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb

·       Miłą i przyjazną atmosferę pracy