Młodszy Architekt

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers  otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

·        przygotowywanie planów aranżacji przestrzeni biurowych

·        współpraca przy projektowaniu przestrzeni biurowych w środowisku BIM – od koncepcji po realizację

·        przygotowywanie grafik i schematów do prezentacji

·        koordynację i komunikację z klientami

·        posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura / urbanistyka

·        posiadasz 2 lata doświadczenia w biurze projektowym (w tym doświadczenie przy projektach wnętrz biurowych)

·        swobodnie posługujesz się językiem angielskim

·        biegle posługujesz się programami Autodesk Revit i AutoCAD

·        dobrze znasz program Photoshop

Te umiejętności zwiększą Twoje szanse:

·        znajomość programów SketchUp + VRay lub 3D Max

W zamian zapewnimy Ci:

·        możliwość pracy przy realizacjach ciekawych projektów wnętrz biurowych w multidyscyplinarnym zespole (zobacz nasze portfolio)

·        elastyczne zasady pracy (praca zdalna lub z biura w atrakcyjnej lokalizacji zobacz na mapie

·        szkolenie i możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku BIM

·        umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie)

·        jasno określone ścieżki rozwoju, bogaty program szkoleń, miłą atmosferę

·        pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki