Asystent/ka w dziale Księgowości i Finansów

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. oraz w 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Wyzwania dla Ciebie:

  • Wsparcie przy codziennych czynnościach księgowych (wystawianie i księgowanie faktur, sprawdzenie poprawności kont bankowych we wprowadzanych przelewach, uzupełnianie systemu transakcyjnego);
  • Przygotowywanie prostych analiz księgowych, wsparcie w przygotowaniu dokumentacji księgowej oraz przygotowywanie prezentacji finansowych;
  • Porządkowanie i digitalizacja dokumentacji księgowej;
  • Przygotowywanie plików i zrzutów z systemu księgowego;
  • Kontaktowanie się z pracownikami innych działów w zakresie procesów koordynowanych przez dział finansów i księgowości;
  • Wsparcie codziennej pracy Dyrektora Finansowego (m.in. prowadzenie kalendarza, przygotowywanie prezentacji, organizacja spotkań etc.);
  • Pomoc w organizowaniu pracy działu (np. wyjazdy służbowe, spotkania zewnętrze i wewnętrzne, przygotowywanie dokumentów etc.);
  • Archiwizacja dokumentów.

  • Cechuje Cię chęć podejmowania nowych zadań i szybkość uczenia się;
  • Bardzo dobrze poruszasz się w pakiecie MS Office;
  • Bardzo dobrze znasz język angielski (w mowie i w piśmie);
  • Lubisz pracować w zespole;
  • Jesteś kreatywny w skutecznym rozwiązywaniu problemów;
  • Masz zdolność analitycznego myślenia;
  • Jesteś dobrze zorganizowany, rzetelny i chcesz zdobywać doświadczenie w strukturach finansowych spółek;
  • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

W zamian zapewnimy Ci:

  • Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji: pl. Piłsudskiego 3 Zobacz na mapie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu;
  • Bogaty program szkoleń dostępnych dla każdego pracownika;
  • Opiekę medyczną z rehabilitacją, pakiet myBenefit, świeże owoce, elastyczne zasady pracy - Sprawdź!