Asystent/ka w dziale Doradztwa Budowlanego

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers  otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie:

  • Przygotowywać oferty i prezentacje dla klientów
  • Przygotować kalkulacje kosztów i pozyskiwać oferty
  • Tłumaczyć dokumenty (PL-ENG; ENG-PL)
  • Prowadzić kalendarz spotkań, ewidencję urlopów i czasu pracy
  • Kontaktować się z klientami i wykonawcami w kwestiach organizacyjnych
  • Monitorować proces fakturowania i płatności
  • Organizować i porządkować dane elektroniczne
  • Organizować podróże służbowe pracowników działu

  • Jesteś studentem/studentką ostatnich lat studiów lub absolwentem na kierunku: budownictwo, inżynieria lądowa, architektura lub pokrewnym
  • Masz doświadczenie w pracy administracyjnej / obsłudze klienta (mile widziane)
  • Znasz język angielski na zaawansowanym poziomie (codzienna praca w języku angielskim)
  • Bardzo dobrze poruszasz się w pakiecie MS Office
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Lubisz i umiesz pracować z ludźmi oraz w zespole
  • Jesteś dobrze zorganizowany, rzetelny i nie straszna Ci praca pod presją czasu
  • Chcesz rozwijać się w branży nieruchomości

W zamian zapewnimy Ci:

  • Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji: pl. Piłsudskiego 3 Zobacz na mapie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, stabilne warunki zatrudnienia
  • Program cotygodniowych szkoleń fakultatywnych
  • Jasno określone ścieżki kariery
  • Opiekę medyczną, pakiet Multikafeteria, świeże owoce, elastyczne zasady pracy
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 i 2019