Asystent/ka w dziale Księgowości i Finansów oraz Compliance

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. oraz w 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

nr referencyjny: AKC/12/2019
miejsce pracy: Warszawa

Wyzwania dla Ciebie:

  • Przygotowywanie prostych analiz księgowych, wsparcie w przygotowaniu dokumentacji księgowej oraz compliance, przygotowywanie prezentacji;
  • Monitorowanie i koordynacja spływu dokumentacji w procesie AML;
  • Wsparcie przy codziennych czynnościach księgowych (wystawianie faktur, sprawdzenie poprawności kont bankowych we wprowadzanych przelewach, uzupełnianie systemu transakcyjnego);
  • Porządkowanie i digitalizacja dokumentacji księgowej;
  • Przygotowywanie plików i zrzutów z systemu księgowego;
  • Kontaktowanie się z pracownikami innych działów w zakresie czynności wykonywanych w zakresie procesów koordynowanych przez dział księgowości, finansów i compliance;
  • Prowadzenie kalendarza Dyrektora Finansowego;
  • Pomoc w organizowaniu pracy działu, wyjazdów służbowych w dziale.

  • Posiadasz max. roczne doświadczenie na stanowisku asystenckim;
  • Bardzo dobrze poruszasz się w pakiecie MS Office;
  • Biegle język angielski (w mowie i w piśmie);
  • Lubisz i umiesz pracować w zespole;
  • Jesteś samodzielny/a i kreatywny/a w skutecznym rozwiązywaniu problemów;
  • Jesteś dobrze zorganizowany/a, rzetelny/a i chcesz zdobywać doświadczenie w strukturach finansowych spółek.

W zamian zapewnimy Ci:

  • Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji: pl. Piłsudskiego 3 Zobacz na mapie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu;
  • Bogaty program szkoleń dostępnych dla każdego pracownika;
  • Opiekę medyczną z rehabilitacją, pakiet myBenefit, świeże owoce, elastyczne zasady pracy - Sprawdź!

 Sprawdź również:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Colliers International Poland Sp. z o.o.
Pl. Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa
Tel. +48 22 331 78 00

www.colliers.pl