Specjalista ds. Windykacji | Dział Zarządzania Nieruchomościami

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

·         Windykację należności (zarządzanie częścią procesu windykacji)

·         Windykację zabezpieczeń dostarczanych przez najemcę

·         Wystawianie i wysyłkę wezwań do zapłaty

·         Naliczanie odsetek od niezapłaconych faktur

·         Przygotowywanie raportów wewnętrznych, finansowych i dotyczących zadłużenia klientów

·         Wprowadzanie i alokację wpłat z wyciągów bankowych do systemów finansowych

·         Analizę niezidentyfikowanych wpłat

·         Wyjaśnianie nadpłat i niedopłat

·         Uzgadnianie sald należności

·         Prowadzenie korespondencji z najemcami, klientami oraz księgowością

·         Alokację zabezpieczeń na poczet niezapłaconych faktur

Jesteś idealną/nym kandydatką/em, jeśli:

·         Masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale windykacji (doświadczenie w branży nieruchomości będzie atutem)

·         Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i w piśmie)

·         Bardzo dobrze znasz programy pakietu MS Office

·         Lubisz i umiesz pracować w zespole

·         Jesteś samodzielny i kreatywny w skutecznym rozwiązywaniu problemów

·         Jesteś dobrze zorganizowany, rzetelny i nie straszna Ci praca pod presją czasu

W zamian zapewnimy Ci:

·         Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami

·         Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019

·         Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji: biurowiec Metropolitan pl. Piłsudskiego 3

·         Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców

·         Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń

·         Miłą i przyjazną atmosferę pracy