Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należało:

·          Telefoniczna obsługa recepcji

·          Obsługa korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich

·          Przyjmowanie i obsługa gości firmy

·          Obsługa spotkań biznesowych

·          Dbanie o reprezentacyjny charakter recepcji

·          Obsługa urządzeń biurowych

·          Wsparcie działu administracji w pracach administracyjno – biurowych

·          Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

·          Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w tracie studiów (zatrudnienie na pełny etat)

·          Jesteś miłą osobą o dobrej prezencji i pozytywnym nastawieniu

·          Posiadasz umiejętności organizacyjne

·          Masz dobrą znajomość programów z pakietu MS Office

·          Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

W zamian zapewnimy Ci:

·         Możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych na stanowiska w innych działach firmy po około roku pracy na recepcji

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Możliwość udziału w szkoleniach dla pracowników

·         Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji: pl. Piłsudskiego 3, Zobacz na mapie

·         Prywatną opiekę medyczną, pakiet myBenefit (w tym karta Multisport)

Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.