Specjalista ds. PR

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

·       Obsługa PR klientów zewnętrznych w ramach property marketingu

·       Przygotowywanie i realizacja działań w ramach strategii PR w dziale property marketingu

·       Przygotowywanie informacji prasowych, artykułów, tekstów do broszur i innych

·       Kontakty z dziennikarzami

·       Przygotowywanie treści wystąpień publicznych

·       Przygotowywanie i publikowanie treści w mediach społecznościowych

·       Wspieranie działu PR korporacyjnego firmy Colliers

·       Współpracę z działem Badań Rynkowych przy promocji raportów

Jesteś idealnym kandydatem/ką, jeśli:

·       Masz przynajmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży real estate

·       Znasz branżę nieruchomości i interesujesz się nią (w tym znasz konferencje

i wydarzenia branżowe oraz ekonomiczne)

·       Potrafisz i lubisz pisać oraz redagować różne teksty (artykuły, wywiady, wpisy w mediach społecznościowych, przemówienia i inne)

·       Znasz zasady funkcjonowania i obsługi serwisów społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Twitter, Periscope, Instagram) oraz potrafisz analizować skuteczność zamieszczanych tam treści

·       Swobodnie posługujesz się językiem angielskim

·       Lubisz współpracę z innymi osobami

·       Masz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i nie boisz się wystąpień publicznych

·       Jesteś kreatywny/a i lubisz realizować swoje pomysły

Oferujemy w zamian:

·       Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji: biurowiec Metropolitan pl. Piłsudskiego 3 Zobacz na mapie

·       Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie)

·       Ciekawe i odpowiedzialne zadania

·       Możliwość rozwoju zawodowego oraz bogaty program szkoleń

·       Miłą i przyjazną atmosferę pracy

·       Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017