Koordynator biura Zarządcy Nieruchomości

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

·          Organizacja pracy recepcji głównej budynku

·          Przygotowywanie dokumentów, prezentacji, zestawień, raportów, pism oraz archiwizowanie dokumentacji

·          Bieżący kontakt z najemcami oraz podwykonawcami w tym zarządzanie rutynowymi inspekcjami w budynku

·          Obsługa gości oraz zarządzanie korespondencją

·          Nadzór nad pracami technicznymi przeprowadzanymi na budynku

·          Wspieranie w codziennych obowiązkach Zarządcy Nieruchomości

·          Masz wykształcenie wyższe bądź jesteś studentem/ką dostępnym/ą w pełnym wymiarze godzin

·          Masz doświadczenie na stanowisku asystenckim

·          Bardzo dobrze poruszasz się w Pakiecie MS Office

·          Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym (w mowie i w piśmie)

·          Lubisz i umiesz pracować w zespole

·          Jesteś samodzielny/a i kreatywny/a w skutecznym rozwiązywaniu problemów

·          Jesteś dobrze zorganizowany/a, rzetelny/a i nie straszna Ci praca pod presją czasu

·          Chcesz rozwijać się w branży nieruchomości komercyjnych

W zamian zapewnimy Ci:

·          Pracę w atrakcyjnej lokalizacji: budynek Warsaw Financial Centre przy ul. Emilii Plater

·          Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria

·          Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń

·          Miłą i przyjazną atmosferę pracy

·          Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017