Asystent/ka ds. Administracji

  • Pełny etat

Opis stanowiska

lt;p gt; lt;span style= quot;color: 008dcd; quot; gt; lt;strong gt;Za co będziesz odpowiedzialna/y: lt;/strong gt; lt;/span gt; lt;/p gt; x0A; lt;ul gt; x0A; lt;li gt;Bieżące wsparcie administracyjne dla Pracownik amp;oacute;w oraz Działu Administracji w toczących się projektach lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Wprowadzanie faktur i um amp;oacute;w do systemu lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Zarządzanie dokumentacją oraz obiegiem um amp;oacute;w lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Opieka nad serwisem sprzątającym lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Obsługa cateringu, rezerwacji grupowych, prenumerat, samochod amp;oacute;w firmowych lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Zastępstwa w recepcji biurowej lt;/li gt; x0A; lt;/ul gt;

Kwalifikacje

lt;p gt; lt;span style= quot;color: 008dcd; quot; gt; lt;strong gt;Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: lt;/strong gt; lt;/span gt; lt;/p gt; x0A; lt;ul gt; x0A; lt;li gt;Masz wyższe wykształcenie lub jesteś studentem dostępnym na cały etat (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17) lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w amp;nbsp;mowie i amp;nbsp;w piśmie) lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Dobrze poruszasz się w Pakiecie MS Office (PP, Word, Excel) lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Lubisz pracować z ludźmi i cechuje Cię pozytywne nastawienie lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Jesteś samodzielny i kreatywny w skutecznym rozwiązywaniu problem amp;oacute;w lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Jesteś dobrze zorganizowany, rzetelny i nie straszna Ci praca pod presją czasu lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Doświadczenie w obsłudze klienta / dziale administracji mile widziane lt;/li gt; x0A; lt;/ul gt; x0A; lt;p gt; lt;span style= quot;color: 008dcd; quot; gt; lt;strong gt;Dołącz do nas! lt;/strong gt; lt;/span gt; lt;/p gt;

Dodatkowe informacje

lt;p gt; lt;span style= quot;color: 008dcd; quot; gt; lt;strong gt;Co oferujemy? lt;/strong gt; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; lt;/span gt; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; lt;/p gt; x0A; lt;ul gt; x0A; lt;li gt;Umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Możliwości rozwoju zawodowego amp;ndash; określone ścieżki kariery lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Miłą i przyjazną atmosferę pracy lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Atrakcyjny pakiet benefit amp;oacute;w lt;/li gt; x0A; lt;/ul gt;