Młodszy Architekt

  • Pełny etat

Opis stanowiska

lt;p gt; lt;span style= quot;color: 008dcd; quot; gt; lt;strong gt;Za co będziesz odpowiedzialny: lt;/strong gt; lt;/span gt; lt;/p gt; x0A; lt;ul gt; x0A; lt;li gt;przygotowywanie plan amp;oacute;w funkcjonalnych przestrzeni biurowych lt;/li gt; x0A; lt;li gt;pomoc przy projektowaniu przestrzeni biurowych od koncepcji po realizację lt;/li gt; x0A; lt;li gt;przygotowywanie grafik i schemat amp;oacute;w do prezentacji lt;/li gt; x0A; lt;/ul gt;

Kwalifikacje

lt;p gt; lt;span style= quot;color: 008dcd; quot; gt; lt;strong gt;Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: lt;/strong gt; lt;/span gt; lt;/p gt; x0A; lt;ul gt; x0A; lt;li gt;posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe amp;ndash; architektura i amp;nbsp;urbanistyka (ewentualnie ostatni rok studi amp;oacute;w plus konieczny staż w biurze projektowym) lt;/li gt; x0A; lt;li gt;posiadasz min. roczny staż pracy w biurze projektowym (mile widziane jest doświadczenie przy projektach wnętrz biurowych) lt;/li gt; x0A; lt;li gt;swobodnie posługujesz się językiem angielskim lt;/li gt; x0A; lt;li gt;biegle znasz program AutoCAD lt;/li gt; x0A; lt;li gt;dobrze znasz programy pakietu MS Office lt;/li gt; x0A; lt;li gt;znasz programy Photoshop i InDesign z pakietu Adobe lt;/li gt; x0A; lt;li gt;mile widziana znajomość programu SketchUp (+VRay) oraz 3ds Max (VRay) lt;/li gt; x0A; lt;li gt;dobrze organizujesz sw amp;oacute;j czas pracy lt;/li gt; x0A; lt;li gt;jesteś osobą kreatywną i zaangażowaną oraz dokładną w amp;nbsp;wykonywaniu powierzonych zadań amp;nbsp; lt;/li gt; x0A; lt;/ul gt;

Dodatkowe informacje

lt;p gt; lt;span style= quot;color: 008dcd; quot; gt; lt;strong gt;Co oferujemy w zamian: lt;/strong gt; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; lt;/span gt; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; lt;/p gt; x0A; lt;ul gt; x0A; lt;li gt;możliwość pracy przy realizacjach ciekawych projekt amp;oacute;w wnętrz biurowych (zobacz jedną z naszych realizacji amp;ndash; lt;a href= quot;http://www.propertydesign.pl/design/185/nowe_biuro_grupy_pracuj_miejsce_w_ktorym_chce_sie_pracowac,13013.html quot; target= quot;_blank quot; gt;Grupa Pracuj lt;/a gt;) lt;/li gt; x0A; lt;li gt;pracę w biurze w centrum Warszawy lt;/li gt; x0A; lt;li gt;kreatywną pracę i świetną atmosferę lt;/li gt; x0A; lt;li gt;odpowiedzialne zadania w międzynarodowej firmie lt;/li gt; x0A; lt;li gt;możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji lt;/li gt; x0A; lt;li gt;atrakcyjny pakiet benefit amp;oacute;w (opieka medyczna, pakiet Multikafeteria Benefit, szkolenia) lt;/li gt; x0A; lt;/ul gt;