Grafik

  • Pełny etat

Opis stanowiska

lt;p gt; lt;span style= quot;color: 008dcd; quot; gt; lt;strong gt;ZAKRES OBOWIĄZK amp;Oacute;W: lt;/strong gt; lt;/span gt; lt;/p gt; x0A; lt;ul gt; x0A; lt;li gt;Projektowanie materiał amp;oacute;w marketingowych lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Projektowanie broszur, ulotek, logo, system amp;oacute;w identyfikacji wizualnej, prezentacji lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Projektowanie materiał amp;oacute;w online: emailingi, strony www, bannery lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Przygotowanie materiał amp;oacute;w do druku lt;/li gt; x0A; lt;/ul gt;

Kwalifikacje

lt;p gt; lt;span style= quot;color: 008dcd; quot; gt; lt;strong gt;WYMAGANIA: lt;/strong gt; lt;/span gt; lt;/p gt; x0A; lt;ul gt; x0A; lt;li gt;Doskonała znajomość Adobe In Design, Photoshop i Illustrator lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Mile widziane doświadczenie w pracy z Adobe Premiere lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku amp;ndash; minimum 3 lata lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Kreatywność lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Duże zainteresowanie i zrozumienie procesu projektowania marki lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Umiejętność amp;nbsp; wykorzystania odpowiedniego narzędzia do danego projektu lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Zrozumienie projektu i dbałość o szczeg amp;oacute;ły lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Umiejętność przygotowania materiał amp;oacute;w do druku lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Umiejętność pracy w środowisku PC lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Dobra znajomość pakietu MS Office lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Biegła znajomość języka angielskiego lt;/li gt; x0A; lt;/ul gt;

Dodatkowe informacje

lt;p gt; lt;span style= quot;color: 008dcd; quot; gt; lt;strong gt;OFERUJEMY: lt;/strong gt; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; lt;/span gt; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; amp;nbsp; lt;/p gt; x0A; lt;ul gt; x0A; lt;li gt;Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Miłą i przyjazną atmosferę pracy lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia lt;/li gt; x0A; lt;li gt;Benefity amp;ndash; opieka medyczna, pakiet multikafeteria, w tym sportowy amp;nbsp; lt;/li gt; x0A; lt;/ul gt;
Polityka prywatności