Asystent w dziale Marketingu i Komunikacji

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Wyzwania dla Ciebie:

·         Wsparcie Dyrektora Działu Komunikacji i Marketingu w codziennych obowiązkach

·         Wsparcie w realizacji projektów marketingowych

·         Współpraca z ASP i organizacja wystaw w biurze Colliers

·         Pomoc w przygotowaniu prezentacji

·         Koordynacja kalendarza konferencji oraz wydarzeń branżowych, pomoc w realizacji założeń sponsorskich

·         Pomoc przy organizacji eventów dla klientów lub innych wydarzeń branżowych, produkcji video

·         Współpraca z dostawcami i podwykonawcami (m.in. drukarniami) – zbieranie aktualnych ofert cenowo – produktowych, nadzór nad realizacją zleceń

·         Bieżąca kontrola stanu materiałów marketingowych oraz ich dystrybucja

·         Rozliczanie faktur kosztowych

·         Współpraca przy tworzeniu budżetu

·         Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

·         Prowadzenie marketingowej zakładki w intranecie

·         Wsparcie pracy działu Komunikacji i Marketingu w codziennych obowiązkach

·         Dbanie o wizerunek firmy

·          Masz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

·          Umiesz tworzyć prezentacje w Power Poincie

·          Myślisz w sposób analityczny i nie straszna Ci praca w Excelu

·          Biegle porozumiewasz się w języku angielskim

·          Znasz zasady funkcjonowania i obsługi serwisów społecznościowych

·          Umiesz współpracować z innymi osobami, jesteś otwarty na nowe doświadczenia i niestandardowe rozwiązania

·          Jesteś dobrze zorganizowany, rzetelny i nie straszna Ci praca pod presją czasu

·          Ciekawi Cię rynek nieruchomości komercyjnych

W zamian zapewnimy Ci:

·          Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji: biurowiec Metropolitan pl. Piłsudskiego 3 Zobacz na mapie

·          Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, świeże owoce 2 razy w tygodniu

·          Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń

·          Miłą i przyjazną atmosferę pracy

·          Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017