Doradca Klienta Biznesowego – Informacja/Windykacja

  • Pełny etat
  • Dział: Information Services

Opis firmy

Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 66 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 97 krajach), w których ponad 4600 specjalistów świadczy usługi. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie bieżącego portfela klientów,
  • sprzedaż usług informacji gospodarczej lub windykacji B2B,
  • współpracę z pracownikami innych linii biznesowych Coface – ubezpieczenie należności i faktoring,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem,
  • monitorowanie potrzeb klientów,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Kwalifikacje

Oczekujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych,
  • umiejętność prezentacji oferty,
  • nastawienie na sprzedaż i zdobywanie klientów,
  • chęć rozwoju w branży finansowej,
  • znajomość pakietu MS Office oraz aplikacji Teams,
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny systemem premiowania,
  • hybrydowy system pracy,
  • specjalistyczny rozwój zawodowy,
  • liczne szkolenia m.in. poszerzające wiedzę produktową,
  • lekcje języka angielskiego w godzinach pracy finansowane przez Coface,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy także do użytku prywatnego
  • wynagrodzenie płatne do ostatniego dnia każdego miesiąca
  • pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, współfinansowanie karty Multisport
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o profilu finansowym.
Polityka prywatnościZnak firmowy