Prawnik do Departamentu Litigation & Dispute Resolution

  • Pełny etat

Opis firmy

Clifford Chance jest wiodącą kancelarią prawna w Polsce i na świecie. Reprezentujemy Klientów w największych i najtrudniejszych sporach. Identyfikujemy ryzyka, przygotowujemy rozwiązania, negocjujemy, realizujemy plany naszych Klientów i bronimy ich interesów. Udzielamy się również w wielu inicjatywach pro bono.

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy kandydatów do warszawskiego biura Clifford Chance na stanowisko Prawnik do Departamentu Litigation & Dispute Resolution

Kogo szukamy?

Naszą ofertę kierujemy do zdolnych absolwentów wydziału prawa oraz osób na 1 lub 2 roku aplikacji.

Szukamy osób, które oprócz starannego wykształcenia prawniczego cechują się analitycznym umysłem, są nastawione na rezultaty i pracę w zespole, ambitne, odpowiedzialne i kreatywnie podchodzące do problemów, a także cechują się wysoką kulturą osobistą.

Kwalifikacje

Czego oczekujemy?

- biegła znajomość języka angielskiego,

- doświadczenie w pracy w kancelarii w departamencie procesowym,

- bardzo dobra znajomości prawa cywilnego oraz kodeksu postępowania cywilnego,

- samodzielność i rzetelność,

- odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

- umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy:

- pracę nad międzynarodowymi, ciekawymi projektami,

- pracę w jednym z najlepszych zespołów procesowych,

- możliwość współpracy i szkolenia w ramach europejskiej sieci Clifford Chance.

Jak aplikować?

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz
z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji oraz list motywacyjny).

#LI-AD2