Junior System Administrator

  • Pełny etat

Opis firmy

Catalogic Software, Inc. provides data management software that helps data centers and organizations to catalog, protect, and manage their data. It offers Copy Data Management (CDM), an IT solution to manage the creation, use, distribution, retention, and clean-up of copies of production data/copy data on enterprise storage systems. The company also provides an intelligent data protection software for backup, rapid recovery, cloud integration, tape or tape replacement, bare metal recovery, and remote office backup applications. Catalogic Software, Inc. was founded in 2013 and is based in Woodcliff Lake, New Jersey. It has subsidiaries in the United Kingdom, Poland, Germany, Singapore; and support centers in the United States and the Netherlands.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  •  Rozwój i utrzymanie bieżącej infrastruktury IT;
  •  Zarządzanie środowiskami developerskimi / testerskimi;
  •  Automatyzacja zadań administracyjnych (Powershell, Bash, Python);
  •  Identyfikacja zagrożeń i źródeł awarii.

Kwalifikacje

Wymagania:

  •  Doświadczenie w administrowaniu systemów Linux (centos, suse, redhat, ubuntu) + Windows (dodatkowy atut);
  •  Znajomość zagadnień związanych z konteneryzacją (preferowany Docker);
  •  Ogólna znajomość protokołu TCP/IP i powiązanych protokołów (HTTP, FTP, NFS itp.);
  •  Ogólne zrozumienie wewnętrznych elementów systemu Linux (wywołania systemowe, systemy plików, procesy itp.);
  •  Znajomość technologii chmurowych (AWS i Azure);
  •  Znajomość hypervisorów (VMware, Hyper-V).

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę z najnowszymi technologiami;
  • Przyjazne, przytulne biuro z dużym parkingiem i dużą ilością zieleni dookoła (dobre miejsce na grilla lub grę w piłkę);
  • Pracę zdalną i elastyczne godziny pracy (nie przeszkadzają nam przerwy w ciągu dnia);
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Pracę w zespole QA dbającym o najwyższą jakość, którego motto brzmi: "aby było jako tako".