Mechatronik

  • Pełny etat

Opis firmy

CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniu spawalniczym i pomocniczym, jednakże wspieramy także z sukcesami przemysł automotiv. Świadczymy również usługi outsourcingu.

Opis stanowiska

Poszukiwany:
Mechatronik
Miejsce pracy : Siedlce, mazowieckie

CadMax, jesteśmy firmą inżynierską, która z powodzeniem wspiera swoim doświadczeniem zarówno przemysł kolejowy, jak i automotive. Budujemy zaufanie naszych pracowników, dzięki jasnym zasadom zatrudnienia, wspaniałej atmosferze oraz wsparciu które otrzymasz, na każdym z etapów swojej pracy.

Zakres obowiązków:
• Realizowanie testów pojazdów szynowych
• Uzupełnianie dokumentacji z kontroli
• Kontrola produkcji pojazdów zgodnie z dokumentacją
techniczną
• Inauguracja systemów pojazdów szynowych

Wymagania:
• Minimum średnie wykształcenie\ kierunki techniczne:
mechatronika, automatyka elektrotechnika, informatyka i
elektroenergetyka
• Znajomość rysunku technicznego i czytania schematów
elektrycznych
• Znajomość zagadnień związanych z elektrotechniką i
automatyką
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość natychmiastowego zatrudnienia, nie wymagamy
doświadczenia, praca od zaraz
• Praca w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na
rynku w dynamicznym, młodym zespole
• Możliwości rozwoju osobistego

Dodatkowe informacje

Praca od zaraz. Rozpatrzymy każde CV, wyślij jak najszybciej.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych, która jest niezbędna do udziału w procesie rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). "

Dodatkowa klauzula CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała