Specjalista ds. podatków bezpośrednich (CIT)

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Tworzyć erpegi, które przemawiają do serc graczy — oto nasza misja. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i profesjonalistek z całego świata, i chcemy zaliczać się do grona najbardziej uznanych producentów gier wideo, wytyczać nowe ścieżki w branży elektronicznej rozrywki oraz kreować opowieści, które definiują standardy gatunku.

Opis stanowiska

W związku z błyskawicznym tempem rozwoju Studia poszukujemy osoby, która dołączy do naszego podatkowego dream team. Jeśli posiadasz doświadczenie w podatkach dochodowych i chcesz rozwijać się w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku, to może szukamy właśnie Ciebie?

Chcielibyśmy Ci powierzyć nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa podatkowego w zakresie podatków bezpośrednich w spółkach Grupy Kapitałowej CD PROJEKT, a w szczególności:

  • Udział w przygotowywaniu opinii i rekomendacji dotyczących interpretacji przepisów prawa podatkowego oraz projektów pism w ramach korespondencji z organami podatkowymi.
  • Analizę treści zawieranych przez spółki w Grupie umów, porozumień, aneksów oraz innych dokumentów korporacyjnych pod kątem eliminacji ryzyk podatkowych a także identyfikacji obowiązków podatkowych.
  • Analizę oraz weryfikację dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych.
  • Udział w pracach zespołów projektowych celem zapewnienia efektywności i prawidłowości kalkulacji podatków

Kwalifikacje

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki – ekonomia, prawo oraz pokrewne.
  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze podatków bezpośrednich.
  • Chęci dalszego rozwoju osobistego w obszarze prawa podatkowego.
  • Praktycznej znajomości przepisów prawa podatkowego.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Samodzielności, rozwiniętych zdolności analitycznych.
  • Skrupulatności i przywiązywania uwagi do detalu.
  • Terminowości oraz umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane zainteresowanie rynkiem gier wideo.

Dodatkowe informacje

  • Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i pakietem medycznym, możesz liczyć na dużą dynamikę pracy.
  • Nie musisz się przejmować dress-codem, ponieważ panuje u nas luźna atmosfera  i każdy ubiera się w swoim stylu.
  • Na co dzień będziesz pracować w inspirującym i multikulturowym środowisku prawdziwych pasjonatów gier.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie, udostępniając Ci naszą prywatną siłownię 24/7  z opieką trenera personalnego. Możesz również skorzystać z karty Multisport.
  • Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe posiłki - i dla wegan, i dla mięsożerców. Dodatkowo mamy kilka w pełni wyposażonych kuchni, a co tydzień dostarczane są do nas owoce z eko-upraw.
  • Jeśli Twój pies tęskni za Tobą gdy Ty jesteś w pracy, u nas będzie mile widziany!
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników.