IT Project Manager (wdrożenia i rozwój systemów)

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Tworzyć erpegi, które przemawiają do serc graczy — oto nasza misja. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i profesjonalistek z całego świata, i chcemy zaliczać się do grona najbardziej uznanych producentów gier wideo, wytyczać nowe ścieżki w branży elektronicznej rozrywki oraz kreować opowieści, które definiują standardy gatunku.

Obecnie, w związku ze wzrostem ilości projektów prowadzonych w dziale Integrated Information Systems pojawiła się potrzeba zatrudnienia IT Project Managera, którego celem będzie usprawnienie pracy działu i zachowanie najwyższego poziomu jakości świadczonych usług.

Zgłoś się do nas, może to właśnie na Ciebie czekamy! :)

Opis stanowiska

  • Planowanie oraz kompleksowe zarządzanie projektami i  programami IT dostarczającymi rozwiązania wspierające realizację bieżących i nowych procesów biznesowych (wdrożenia i rozwój systemów klasy ERP, CPM/BI, Workflow, DMS, HRMS).
  • Zarządzanie komunikacją oraz współpraca z odbiorcami biznesowymi, analitykami systemowymi, architektami IT i wdrożeniowcami.
  • Prowadzenie analizy biznesowej, definiowanie zakresu oraz niezbędnych zasobów.
  • Planowanie, monitorowanie i raportowanie realizacji, odbiory i rozliczanie prac.
  • Tworzenie i aktualizacja spójnej dokumentacji projektowej.

Kwalifikacje

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania projektami wdrożeniowymi i rozwojowymi na styku IT i biznesu w obszarach systemów biznesowych ERP, CPM/BI, Workflow, DMS, HRMS.
  • Umiejętności analityczno-projektowe z ukierunkowaniem na pracę na pograniczu IT i biznesu w obszarze systemów biznesowych (ERP, CPM/BI, Workflow, DMS, HRMS.
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami – certyfikat Prince2, PMP, Agile lub Scrum będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość MS Office, MS Project lub innych narzędzi do zarządzania projektami.
  • Wiedza techniczna z zakresu mechanizmów wdrożeń obejmujących obszar IT (wdrażanie nowych aplikacji lub zmian w już istniejących).
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, proaktywność.
  • Wysoka orientacja na cel.
  • Umiejętność sprawnej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji.
  • Nastawienie na współpracę w zespole.
  • Zainteresowanie nowymi technologiami.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność.
  • Samodyscyplina i efektywne zarządzanie czasem.

  Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi i metodyk analizy biznesowej (BPMN).
  • Znajomość narzędzi i metodyk wspomagających proces testowania oprogramowania.
  • Znajomość narzędzi JIRA, Confluence, Miro, Adonis.

Dodatkowe informacje

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Prywatna siłownia 24/7 z trenerem personalnym oraz karta Multisport.
  • Kantyna serwująca codziennie świeże i zdrowe posiłki.
  • Praca w międzynarodowym środowisku prawdziwych pasjonatów.
  • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
  • Piękne i nowoczesne biuro.​​​​​​​