Junior Project Manager (real estate & construction)

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Tworzyć erpegi, które przemawiają do serc graczy — oto nasza misja. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i profesjonalistek z całego świata, i chcemy zaliczać się do grona najbardziej uznanych producentów gier wideo, wytyczać nowe ścieżki w branży elektronicznej rozrywki oraz kreować opowieści, które definiują standardy gatunku.

Opis stanowiska

W związku z rozwojem spółki poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu administracji i wesprze obszar inwestycji budowlanych. Jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, Twoja energia i zorganizowanie przekłada się na sprawne zarządzanie projektami, a dodatkowo cenisz sobie pracę w kreatywnym środowisku, chętnie z Tobą porozmawiamy!

Obowiązki:

  • Przygotowanie oraz prowadzenie projektów budowlanych w ramach zamierzeń remontowych i inwestycyjnych.
  • Współpraca z projektantami, wykonawcami, urzędami oraz organami administracji publicznej.
  • Weryfikacja techniczna i formalna dokumentacji projektowej.
  • Dbałość o właściwe prowadzenie i archiwizację dokumentacji projektowej.
  • Pozyskanie i weryfikacja ofert od projektantów, dostawców i wykonawców.
  • Udział w kontraktowaniu robót budowlanych i usług projektowych.
  • Koordynacja przebiegu robót budowlanych.
  • Odpowiedzialność  w zakresie terminowości, jakości i  założeń budżetowych prowadzonych projektów budowlanych.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane wykształcenie budowlane).
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów budowlanych przy remontach, przebudowie lub budowie budynków użyteczności publicznej  (min 2 lata).
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów techniczno-budowlanych.
  • Obsługa programów: AutoCad, MS Office, MS Project.
  • Umiejętność szacowania cen robót budowlanych.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność, dokładność, operatywność.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

  • Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, możesz liczyć na bycie w centrum wydarzeń w związku z tym, że będziesz pracować w głównej siedzibie naszej spółki.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie, udostępniając Ci pakiet medyczny dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Możesz również skorzystać z karty Multisport oraz naszej prywatnej siłowni 24/7 pod opieką trenera personalnego.
  • Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe posiłki - i dla wegan, i dla mięsożerców, a  2 razy w tygodniu dostarczane są do nas owoce z eko-upraw.
  • Mamy też kilka ekspresów do kawy i szeroki wybór mleka.
  • Nie musisz się przejmować dress-codem, ponieważ panuje u nas luźna atmosfera i każdy ubiera się w swoim stylu.
  • Twój pies będzie u nas mile widziany!
  • Auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników.