Specjalista/ka ds. obiegu dokumentów

  • Warsaw, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

CD PROJEKT RED, to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

W związku z błyskawicznym tempem rozwoju Studia poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu Kancelarii. Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy z dokumentami, a w szczególności z elektronicznym obiegiem dokumentów, lubisz pracę zespołową i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to może szukamy właśnie Ciebie!

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • Rejestracja dokumentacji w elektronicznych rejestrach
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w Spółce
  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentów
  • Przygotowywanie dokumentów i raportów
  • Wsparcie w zakresie rozliczania kosztów
  • Współpraca z innymi zespołami w firmie
  • Wsparcie w analizie i optymalizacji procesów

Kwalifikacje

  • Doświadczenie 3-4 lata na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z obiegiem dokumentów
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane: wiedza i doświadczenie prawnicze/w zakresie księgowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
  • Skrupulatność i umiejętność skupienia się na celu
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w grupie, ale również samodzielnego wykonywania zadań
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowe informacje

  • Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i pakietem medycznym, możesz liczyć na dużą dynamikę pracy.
  • Nie musisz się przejmować dress-codem, ponieważ panuje u nas luźna atmosfera  i każdy ubiera się w swoim stylu.
  • Na co dzień będziesz pracować w inspirującym i multikulturowym środowisku prawdziwych pasjonatów gier.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie, udostępniając Ci naszą prywatną siłownię 24/7  z opieką trenera personalnego. Możesz również skorzystać z karty Multisport oraz masażu biurowego.
  • Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe posiłki - i dla wegan, i dla mięsożerców. Dodatkowo, codziennie przyjeżdża do nas inny foodtruck, a dwa razy w tygodniu dostarczane są do nas owoce z eko-upraw.
  • Mamy kilka ekspresów do kawy na każdym piętrze i wiele rodzajów mleka do wyboru.
  • Jeśli Twój pies tęskni za Tobą podczas gdy Ty jesteś w pracy, u nas będzie mile widziany!
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników.