Młodszy specjalista ds. podatku u źródła

  • Warsaw, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

CD PROJEKT RED, to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

W związku z błyskawicznym tempem rozwoju Studia poszukujemy osoby, która dołączy do naszego podatkowego dream team. Jeżeli posiadasz doświadczenie w podatkach bezpośrednich, a w szczególności w podatku u źródła, lubisz pracę zespołową i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to może szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska

Chcielibyśmy Ci powierzyć odpowiedzialność za pozyskiwanie dokumentów od naszych zagranicznych Partnerów, w szczególności certyfikatów rezydencji podatkowej oraz dokumentów potwierdzających rzeczywistego odbiorcę należności, a ponadto:

  • Udział w projektach realizowanych przez zespół podatkowy.
  • Bieżącą analizę interpretacji podatkowych, orzecznictwa oraz zmian w przepisach prawa podatkowego.
  • Wsparcie zespołu podatkowego w procesie tworzenia oraz aktualizacji wewnętrznych polityk i instrukcji podatkowych w szczególności podatku u źródła.
  • Udział w przygotowywaniu opinii i rekomendacji dotyczących interpretacji przepisów prawa podatkowego oraz projektów pism w ramach korespondencji z organami podatkowymi.
  • Udział w weryfikacji dokumentów źródłowych takich jak umowy, certyfikaty rezydencji podatkowej.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – ekonomia, prawo oraz pokrewne.
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku merytorycznym w dziale doradztwa podatkowego lub spółce prawa handlowego.
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego w szczególności w obszarze podatków bezpośrednich.
  • Otwartość na inne obszary podatkowe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, rozwinięte zdolności analityczne i skrupulatność.
  • Terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowe informacje

  • Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i pakietem medycznym, możesz liczyć na dużą dynamikę pracy.
  • Nie musisz się przejmować dress-codem, ponieważ panuje u nas luźna atmosfera  i każdy ubiera się w swoim stylu.
  • Na co dzień będziesz pracować w inspirującym i multikulturowym środowisku prawdziwych pasjonatów gier.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie, udostępniając Ci naszą prywatną siłownię 24/7  z opieką trenera personalnego. Możesz również skorzystać z karty Multisport oraz masażu biurowego.
  • Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe posiłki - i dla wegan, i dla mięsożerców. Dodatkowo, codziennie przyjeżdża do nas inny foodtruck, a dwa razy w tygodniu dostarczane są do nas owoce z eko-upraw.
  • Mamy kilka ekspresów do kawy na każdym piętrze i wiele rodzajów mleka do wyboru.
  • Jeśli Twój pies tęskni za Tobą podczas gdy Ty jesteś w pracy, u nas będzie mile widziany!
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając APLIKUJ TERAZ.