Starszy specjalista ds. procesów biznesowych

  • Warsaw, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

CD PROJEKT RED to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

  • tworzenie map procesów i diagramów procesów w notacji BPMN

  • analiza i weryfikacja procesów biznesowych, rekomendowanie usprawnień

  • moderowanie warsztatów procesowych

  • projektowanie mierników kluczowych dla procesów

  • opracowywanie i wdrażanie projektów z obszaru zarządzania ryzykiem

  • wspieranie właścicieli procesów w:

- przygotowywaniu i wdrażaniu zmian w oparciu o znane metodologie optymalizacji procesów

- identyfikacji i definiowaniu ryzyk w procesach

- wdrażaniu kluczowych wskaźników oceny efektywności procesów

- przygotowanie analiz efektywności i skuteczności poszczególnych procesów

- przeprowadzanie prezentacji i szkoleń z zakresu mapowania i optymalizacji procesów oraz zarządzania procesowego

Kwalifikacje

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w analizie procesów biznesowych praktyczna znajomość metodologii optymalizacji procesów

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne

  • dociekliwość i dbanie o szczegóły

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

  • znajomości notacji BPMN

NICE TO HAVE:

  • doświadczenie we wdrażaniu zarządzania procesowego w organizacji od podstaw

  • doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu projektów z obszaru zarządzania ryzykiem świadczenie

  • Umiejętność definiowania i optymalizacji KPI (Key Performance Indicators)

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Znajomość systemu ADONIS

Dodatkowe informacje

  • Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i pakietem medycznym, możesz liczyć na dużą dynamikę pracy.
  • Nie musisz się przejmować dress-codem, ponieważ panuje u nas luźna atmosfera  i każdy ubiera się w swoim stylu.
  • Na co dzień będziesz pracować w inspirującym i multikulturowym środowisku prawdziwych pasjonatów gier.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie, udostępniając Ci naszą prywatną siłownię 24/7  z opieką trenera personalnego. Możesz również skorzystać z karty Multisport oraz masażu biurowego.
  • Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe posiłki - i dla wegan, i dla mięsożerców. Dodatkowo, codziennie przyjeżdża do nas inny foodtruck, a dwa razy w tygodniu dostarczane są do nas owoce z eko-upraw.
  • Mamy kilka ekspresów do kawy na każdym piętrze i wiele rodzajów mleka do wyboru.
  • Jeśli Twój pies tęskni za Tobą podczas gdy Ty jesteś w pracy, u nas będzie mile widziany!
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników.