Główny Księgowy

  • Warsaw, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

CD PROJEKT RED, to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

Poszukujemy zorganizowanej i dynamicznej osoby, która obejmie strategiczną odpowiedzialność za prowadzenie i nadzór nad całością zadań księgowych w Grupie Kapitałowej oraz pracę zespołu Księgowości.

Jeśli posiadasz doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości i jednocześnie świetnie odnajdujesz się w zarządzaniu dużym zespołem, a praca w dynamicznym środowisku to Twój żywioł, chcemy Cię poznać!

Obowiązki:

  • Prowadzenie i nadzór nad całością zadań księgowych i zadań związanych z obowiązkami publiczno-prawnymi odnoszącymi się do CD PROJEKT S.A., zgodnie z międzynarodowymi standardami sprawozdawczości finansowej, ustawą o rachunkowości, przepisami podatkowymi oraz innymi stosownymi regulacjami.
  • Wsparcie w zakresie budowania oraz realizacji strategii Grupy Kapitałowej CD PROJEKT w zakresie aspektów związanych z księgowością i zobowiązaniami podatkowymi.
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym, Zarządem, szefem Systemów Biznesowych, oraz innym Dyrektorami i Managerami back-office’u.
  • Aktywny udział w badaniach i przeglądach jednostkowych sprawozdań finansowych CD PROJEKT S.A.
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby organów wewnętrznych spółki oraz instytucji zewnętrznych.
  • Wykonywanie innych zadań w zakresie księgowości i rozliczeń zobowiązań publiczno-prawnych, dotyczących także zadań w spółkach należących do Grypy Kapitałowej CD PROJEKT, za prowadzenie ksiąg których odpowiada CD PROJEKT S.A., w tym w szczególności określonych w harmonogramach zamknięcia okresu.
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny oraz kierowanie pracą zespołu księgowości.
  • Dbanie o efektywność pracy członków zespołu oraz ich rozwój.
  • Budowanie atmosfery pracy odpowiadającej wartościom i kulturze organizacji.

Kwalifikacje

  • Min. 10 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym, w tym kilku-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w Spółce notowanej na GPW.
  • Wykształcenie wyższe  (rachunkowość, zarządzanie, finanse), mile widziane uzupeniajace prawne lub/i podatkowe.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Znajomość przepisów międzynarodowych, dotyczących standardów sprawozdawczości finansowej, rachunkowości, prawa podatkowego, dewizowego i handlowego, a także innych regulacji prawnych.
  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z systemami finansowo- księgowymi klasy ERP.
  • Znajomość technik  sporządzania konsolidacji i sprawozdań skonsolidowanych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Decyzyjność oraz umiejętność zarządzania zmianą.
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesów i kontroli wewnętrznej.
  • Odpowiedzialność i etyka.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach, związanych z wdrażaniem/modyfikacją systemów finansowo-księgowych klasy ERP.
  • Posiadany certyfikat ACCA.
  • Zainteresowanie rynkiem gier wideo.

Dodatkowe informacje

  • Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i pakietem medycznym, możesz liczyć na dużą samodzielność i sprawczość.
  • Nie musisz się przejmować dress-codem, ponieważ panuje u nas luźna atmosfera  i każdy ubiera się w swoim stylu.
  • Na co dzień będziesz pracować w inspirującym i multikulturowym środowisku prawdziwych pasjonatów gier.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie, udostępniając Ci naszą prywatną siłownię 24/7  z opieką trenera personalnego. Możesz również skorzystać z karty Multisport oraz masażu biurowego.
  • Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe posiłki - i dla wegan, i dla mięsożerców. Dodatkowo, codziennie przyjeżdża do nas inny foodtruck, a dwa razy w tygodniu dostarczane są do nas owoce z eko-upraw.
  • Mamy kilka ekspresów do kawy na każdym piętrze i wiele rodzajów mleka do wyboru.
  • Jeśli Twój pies tęskni za Tobą podczas gdy Ty jesteś w pracy, u nas będzie mile widziany!
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników.