Specjalista ds. cen transferowych

  • Warsaw, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

CD PROJEKT RED to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

W związku z błyskawicznym tempem rozwoju Studia poszukujemy osoby, która dołączy do naszego podatkowego dream team. Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze cen transferowych, lubisz pracę zespołową i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku - chcemy Cię poznać! :)

Chcielibyśmy Ci powierzyć przygotowanie/aktualizowanie polityki cen transferowych w Grupie Kapitałowej CD PROJEKT S.A., nadzór nad jej przestrzeganiem oraz sporządzanie dokumentacji cen transferowych. Przekażemy Ci odpowiedzialność za analizy modeli biznesowych podmiotów funkcjonujących w Grupie Kapitałowej, przygotowywanie analiz finansowych (benchmarking studies) oraz kalkulacji transakcji realizowanych pomiędzy podmiotami powiązanymi, a ponadto:

  • Przygotowywanie opinii i rekomendacji dotyczących interpretacji przepisów prawa podatkowego.
  • Przygotowywanie projektów pism w ramach korespondencji z organami podatkowymi.
  • Analiza treści zawieranych przez spółki w Grupie umów, porozumień, aneksów pod kątem eliminacji ryzyk podatkowych a także identyfikacji obowiązków podatkowych.
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych.
  • Prowadzenie szkoleń dla wewnętrznych działów w spółkach z Grupy Kapitałowej.
  • Udział w pracach zespołów projektowych celem zapewnienia efektywności i prawidłowości kalkulacji podatków.

Kwalifikacje

  •  Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – ekonomia, prawo oraz pokrewne.
  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku merytorycznym w dziale doradztwa podatkowego lub spółce prawa handlowego.
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego.
  • Otwartość na inne obszary podatkowe.
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu analiz benchmarking studies oraz w projektach uzasadnienia ekonomicznego transakcji wewnątrzgrupowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, rozwinięte zdolności analityczne i skrupulatność.
  • Terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowe informacje

  • Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i pakietem medycznym, możesz liczyć na dużą dynamikę pracy.
  • Nie musisz się przejmować dress-codem, ponieważ panuje u nas luźna atmosfera  i każdy ubiera się w swoim stylu.
  • Na co dzień będziesz pracować w inspirującym i multikulturowym środowisku prawdziwych pasjonatów gier.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie, udostępniając Ci naszą prywatną siłownię 24/7  z opieką trenera personalnego. Możesz również skorzystać z karty Multisport oraz masażu biurowego.
  • Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe posiłki - i dla wegan, i dla mięsożerców. Dodatkowo, codziennie przyjeżdża do nas inny foodtruck, a dwa razy w tygodniu dostarczane są do nas owoce z eko-upraw.
  • Mamy kilka ekspresów do kawy na każdym piętrze i wiele rodzajów mleka do wyboru.
  • Jeśli Twój pies tęskni za Tobą podczas gdy Ty jesteś w pracy, u nas będzie mile widziany!
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników.