Menedżer Kancelarii (Accounts & Records)

  • Warsaw, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

CD PROJEKT RED to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

Poszukujemy zorganizowanej i rzetelnej osoby, która obejmie odpowiedzialność za pracę zespołu Kancelarii, odpowiadającego za prawidłowy obieg dokumentacji w organizacji.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy związanej z nadzorowaniem obiegu dokumentów i jednocześnie świetnie odnajdujesz się w zarządzaniu zespołem, a w dynamicznym środowisku pracy czujesz się jak ryba w wodzie, chcemy Cię poznać!

Obowiązki:

  • Koordynacja i optymalizacja procesów w zakresie obiegu dokumentów, wyznaczanie trendów i zmian.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przyjętych w organizacji zasad oraz obowiązujących regulacji prawnych, dotyczących obiegu dokumentacji i korespondencji.
  • Zapewnienie płynnego obiegu elektronicznego umów, dokumentów finansowo- księgowych oraz korespondencji w ramach Grupy Kapitałowej.
  • Wdrażanie i rozwijanie narzędzi systemu Workflow.
  • Archiwizacja dokumentacji Grupy Kapitałowej oraz wsparcie Zarządu Grupy w obszarze organizacyjno-administracyjnym.
  • Planowanie i organizacja pracy zespołu oraz inicjowanie rozwiązań usprawniających pracę.
  • Dbanie o efektywność pracy członków zespołu oraz ich rozwój.
  • Współpraca z innymi zespołami zaangażowanymi w proces obiegu dokumentów.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki prawo i administracja, zarządzanie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w tym min 3-letnie doświadczenia w zarządzaniu zespołem.
  • Doświadczenie w pracy z elektronicznymi systemami obiegu dokumentów oraz ich wdrażaniem lub rozwijaniem.
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne.
  • Odpowiedzialność i doskonałe umiejętności organizacyjne.
  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu i zdolności mentorskie.
  • Zaangażowanie oraz chęć ciągłego rozwoju.

Mile widziane:

  • Zainteresowanie rynkiem gier wideo.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Dodatkowe informacje

  • Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i pakietem medycznym, możesz liczyć na dużą samodzielność i sprawczość.
  • Nie musisz się przejmować dress-codem, ponieważ panuje u nas luźna atmosfera  i każdy ubiera się w swoim stylu.
  • Na co dzień będziesz pracować w inspirującym i multikulturowym środowisku prawdziwych pasjonatów gier.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie, udostępniając Ci naszą prywatną siłownię 24/7  z opieką trenera personalnego. Możesz również skorzystać z karty Multisport oraz masażu biurowego.
  • Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe posiłki - i dla wegan, i dla mięsożerców. Dodatkowo, codziennie przyjeżdża do nas inny foodtruck, a dwa razy w tygodniu dostarczane są do nas owoce z eko-upraw.
  • Mamy kilka ekspresów do kawy na każdym piętrze i wiele rodzajów mleka do wyboru.
  • Jeśli Twój pies tęskni za Tobą podczas gdy Ty jesteś w pracy, u nas będzie mile widziany!
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników.