Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

CD PROJEKT RED to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

Jeśli posiadasz pierwsze doświadczenia w zakresie kadr i płac i chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze, swobodnie posługujesz się językiem angielskim, a codzienny kontakt z ludźmi to Twój żywioł, chętnie z Tobą porozmawiamy!

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa w zakresie kadrowo - płacowym spółki zależnej (sporządzanie dokumentów kadrowych, naliczanie list płac) w oparciu o system IFS – moduł kadrowo-płacowy.
  • Opieka nad benefitami: prywatna opieka medyczna i karty sportowe.
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach oraz aktualizacja wewnętrznego intranetu pracodawcy o informacje kadrowo-płacowe.
  • Obsługa dofinansowań za okulary i szkła kontaktowe.
  • Rejestrowanie umów o zachowaniu poufności oraz współpraca z działem kancelarii Spółki w zakresie ich prawidłowej ewidencji.
  • Koordynacja procesu przekazywania dokumentów do podpisu dla pracowników oraz współpracowników Spółki.
  • Pomoc w zakresie ewidencji absencji oraz kompletowaniu dokumentacji związanej ze zwolnieniami lekarskimi, administrowanie wewnętrzną aplikacją Spółki w tym zakresie.
  • Archiwizacja dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Współpraca z innymi dzialami oraz w ramach zespołu kadr i płac.

Kwalifikacje

  • Minimum dwuletnie  doświadczenie w dziale kadrowo-płacowym (warunek konieczny).
  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów (preferowane z zakresu ekonomii, ZZL, prawa),
  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, oraz chęć rozwoju zawodowego w tym kierunku.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel.
  • Otwartość na pracę w międzykulturowym środowisku.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną pracę w tym języku (warunek konieczny).
  • Dyskrecja, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Zorientowanie na realizowanie postawionych celów,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji, pozytywna energia i  zaangażowanie. :)
  • Mile widziana znajomość programu IFS.

Dodatkowe informacje

  • Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i pakietem medycznym, możesz liczyć na dużą dynamikę pracy.
  • Nie musisz się przejmować dress-codem, ponieważ panuje u nas luźna atmosfera i każdy ubiera się w swoim stylu.
  • Na co dzień będziesz pracować w inspirującym i multikulturowym środowisku prawdziwych pasjonatów gier.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie, udostępniając Ci naszą prywatną siłownię 24/7 z opieką trenera personalnego. Możesz również skorzystać z karty Multisport oraz masażu biurowego.
  • Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe posiłki - i dla wegan, i dla  mięsożerców. Dodatkowo, codziennie przyjeżdża do nas inny foodtruck,  a 2 razy w tygodniu dostarczane są do nas owoce z eko-upraw.
  • Mamy kilka ekspresów do kawy na każdym piętrze i kilka rodzajów mleka do wyboru.
  • Jeśli Twój pies tęskni za Tobą podczas gdy Ty jesteś w pracy, u nas będzie mile widziany!
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników.