Młodszy Specjalista ds. Kadr

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

CD PROJEKT RED to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu kadr i płac i przejmie odpowiedzialność za obszary kadrowe. Jesteś osobą pełną energii i świetnie czujesz się w rozwiązywaniu zagadek prawa pracy? :)

Jeśli dodatkowo cenisz sobie pracę w kreatywnym środowisku a obszar kadr jest tym, w czym chcesz się rozwijać, zgłoś się do nas, może to właśnie na Ciebie czekamy!

Główne zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy.
  • Realizacja bieżących zadań związanych ze strukturą organizacyjną i stanowiskową w systemie kadrowo-płacowym.
  • Monitorowanie urlopów, zwolnień lekarskich oraz innych absencji pracowników.
  • Obsługa administracyjna i wsparcie w zakresie prawa pracy.
  • Wprowadzanie i weryfikowanie danych w systemie kadrowo-płacowym.
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę na stanowisku.
  • Inne zadania około-kadrowe prowadzone w ramach struktury działu kadrowo-płacowego.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi lub pokrewne).
  • Wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych  oraz czasu pracy.
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej (warunek konieczny).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Komunikatywność i otwartość na pracę w międzykulturowym zespole.
  • Sumienność oraz dobra organizacja pracy.
  • Proaktywne podejmowanie zadań.
  • Pozytywna energia, uśmiech i zaangażowanie. :)

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę i stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju.
  • Prywatna opiekę medyczną (Enelmed, LuxMed lub Medicover).
  • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
  • Praca w międzynarodowym środowisku prawdziwych pasjonatów.
  • Brak monotonii w codziennej pracy!
  • Genialny wybór herbat oraz wyborną kawę :).
  • Kantynę serwującą codziennie świeże i zdrowe posiłki.
  • Owoce z ekologicznych upraw dwa razy w tygodniu.
  • Liczne wydarzenia integracyjne.
  • Prywatną siłownię 24/7 z trenerem personalnym.
  • Piękne i nowoczesne biuro.