Młodszy specjalista ds. prawnych (Corporate Governance Legal)

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

Obecnie, poszukujemy energicznej i samodzielnej osoby, która dołączy do zespołu Corporate Governance Legal. Posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze prawa gospodarczego i cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej? Cenisz sobie pracę w kreatywnym środowisku? Zgłoś się do nas, może to właśnie na Ciebie czekamy! :)

Główne zadania:

  • Przygotowywanie wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur, instrukcji).
  • Przygotowywanie pism, opinii i umów, ekspertyz.
  • Stałe monitorowanie zmian w otoczeniu prawnym.
  • Wsparcie pracowników działu w wykonywaniu bieżącej obsługi prawnej Spółki.
  • Archiwizacja i nadzór nad dokumentacją prawną.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie prawnicze.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w tym szczególnie prawa cywilnego i spółek handlowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym angielski prawniczy pozwalający na swobodną pracę w tym języku.
  • Znajomość pakietu Office oraz systemu Lex.
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność.
  • Komunikatywność i zaangażowanie.
  • Wysoka efektywność, sumienność oraz samodyscyplina.
  • Chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań.

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Prywatna opieka medyczna (Enelmed, LuxMed lub Medicover).
  • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
  • Praca w międzynarodowym środowisku prawdziwych pasjonatów.
  • Brak monotonii w codziennej pracy!
  • Genialny wybór herbat oraz wyborną kawę :).
  • Kantyna serwująca codziennie świeże i zdrowe posiłki.
  • Owoce z ekologicznych upraw dwa razy w tygodniu.
  • Prywatna siłownia 24/7 z trenerem personalnym.
  • Piękne i nowoczesne biuro.