Financial Controller

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

Poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do zespołu finansówi przejmie odpowiedzialność za kontroling obszarów administracji oraz IT. Jesteś osobą pełną energii a jednocześnie cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej i samodzielność, a dodatkowo cenisz sobie pracę w kreatywnym środowisku? Zgłoś się do nas, może to właśnie na Ciebie czekamy! :)

Główne zadania:

  • Udział w procesach planowania finansowego (współpraca z dedykowanymi działami Spółki w zakresie sporządzania budżetów, prognozowanie OPEX i CAPEX w ujęciu krótko i długoterminowym, konsultacja danych budżetowych z osobami decyzyjnymi);
  • Udział w procesach kontroli budżetowej (weryfikacja poprawności alokacji analitycznej dokumentów kosztowych, sporządzanie okresowych raportów P&L oraz cashflow, identyfikacja i analiza odchyleń, prezentacja wniosków);
  • Wsparcie w procesie zamykania miesiąca oraz sporządzania kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych Spółki;
  • Cykliczne raportowanie wyników finansowych dedykowanych obszarów sprawozdawczych oraz analiza rentowności realizowanych przedsięwzięć inwestycyjnych;
  • Sporządzanie szczegółowych raportów ad-hoc na zlecenie Zarządu Spółki;
  • Wsparcie w zakresie implementacji i rozwoju narzędzi kontrolingowych oraz optymalizacji procesów i procedur wewnątrz organizacji.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, ewentualnie finansowo-księgowe / o profilu ekonomicznym;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na poziomie specjalisty w dziale Kontrolingu, Audytu lub Finansów;
  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości (UOR / MSR / MSSF) oraz podatków (CIT / VAT);
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;
  • Doświadczenie w użytkowaniu systemów klasy ERP;
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Skrupulatność i przywiązanie uwagi do detalu;
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych i umiejętność logicznego myślenia;
  • Predyspozycje do atrakcyjnego prowadzenia prezentacji.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i raportowaniem CAPEX.

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Prywatna opieka medyczna (Enelmed, LuxMed lub Medicover).
  • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
  • Praca w międzynarodowym środowisku prawdziwych pasjonatów.
  • Brak monotonii w codziennej pracy!
  • Genialny wybór herbat oraz wyborną kawę :).
  • Kantyna serwująca codziennie świeże i zdrowe posiłki.
  • Owoce z ekologicznych upraw dwa razy w tygodniu.
  • Prywatna siłownia 24/7 z trenerem personalnym.
  • Piękne i nowoczesne biuro.