Office Assistant / Receptionist

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

CD PROJEKT RED to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

Jeśli cechujesz się wyjątkową dynamiką w działaniu, lubisz pracować nad wieloma zadaniami jednocześnie, potrafisz okiełznać chaos i zaprowadzać porządek, a przede wszystkim szukasz ciekawego miejsca pracy z niepowtarzalną atmosferą, to zapraszamy do naszego zespołu.

Główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa recepcji Studia.
  • Kontakt z osobami odwiedzającymi nasze studio: inwestorami, kandydatami do pracy, dziennikarzami i ludźmi z branży z całego świata, z fanami gier, kurierami i wszystkimi naszymi gośćmi.
  • Praca w elektronicznym systemie Workflow służącym do rozliczania faktur.
  • Pomoc w bieżących sprawach zespołowi Administracji.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych.
  • Entuzjazm, uśmiech na ustach i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Wyjątkowa dynamika w działaniu.

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Prywatna opieka medyczna (Enelmed, LuxMed lub Medicover).
  • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
  • Praca w międzynarodowym środowisku prawdziwych pasjonatów.
  • Brak monotonii w codziennej pracy!
  • Genialny wybór herbat oraz wyborną kawę :).
  • Kantyna serwująca codziennie świeże i zdrowe posiłki.
  • Owoce z ekologicznych upraw dwa razy w tygodniu.
  • Prywatna siłownia 24/7 z trenerem personalnym.
  • Piękne i nowoczesne biuro.