Koordynator Centrum Badawczo-Rozwojowego

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

CD PROJEKT S.A. poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za realizację zadań związanych z planowaniem strategii oraz nadzorem nad wdrażaniem i realizacją prac dokumentacyjnych Centrum Badawczo-Rozwojowego. Jeśli lubisz mieć dużą samodzielność działania i chcesz poznać branżę gier komputerowych, dołącz do naszej firmy.

Główne zadania:

  • Bieżący nadzór nad utrzymaniem statusu Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR).
  • Monitorowanie zmian w przepisach dt. CBR.
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji badawczej.
  • Przygotowywanie sprawozdań okresowych z realizacji każdego projektu badawczo-rozwojowego realizowanego przez CD PROJEKT S.A.
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami i firmami konsultingowymi.
  • Stała współpraca z działem podatków, księgowości oraz produkcji gier.
  • Zarządzanie zespołem projektowym.
  • Reprezentowanie CD PROJEKT S.A. w kontaktach z interesariuszami, w tym organami nadzoru finansowego.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, administracja).
  • Doświadczenie w zarządzaniu lub rozliczaniu projektów badawczo-rozwojowych finansowanych ze środków UE lub krajowych.
  • Skrupulatność i sumienność w pracy z dokumentacją.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki.
  • Pełna samodzielność oraz analityczne myślenie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Zainteresowanie grami i tematyką nowych technologii.

Dodatkowe informacje

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Prywatną opiekę medyczną (Enelmed, LuxMed lub Medicover).
  • Pracę w międzynarodowym środowisku prawdziwych pasjonatów.
  • Brak monotonii w codziennej pracy.
  • Genialny wybór herbat oraz wyborną kawę :).
  • Owoce z ekologicznych upraw dwa razy w tygodniu.
  • Prywatną siłownię 24/7 z trenerem personalnym.