HR Partner

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

W związku z błyskawicznym tempem rozwoju naszego Studia poszukujemy HR Partnera, który dołączy do naszego dream team’u!

Jeżeli nie odpowiada Ci korporacyjny gorset i sztywne, narzucane odgórnie ramy działania, a jednocześnie chcesz budować HR najwyższej jakości, taki, który rozumie cele firmy i realnie zmienia rzeczywistość - dołącz do nas.

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia współpraca z managerami i dyrektorami w ich codziennych i strategicznych wyzwaniach.

  • Wsparcie zespołów w różnych rolach (w tym jako doradca, coach, facylitator i mediator)

  • Wsparcie dla kreatywnych i ambitnych pasjonatów, w doskonaleniu ich kompetencji oraz rozwoju zawodowym.

  • Budowanie kultury feedbacku, w tym opieka merytoryczna, modyfikacja i koordynacja procesu ocen pracowniczych.

  • Zarządzanie zmianą w tym budowanie komunikacji wokół zmian.

  • Tworzenie i usprawnianie procesów oraz narzędzi HR dostosowanych do specyfiki Studia.

  • Diagnoza potrzeb, kreowanie i realizacja zróżnicowanych projektów z zakresu HR.

  • Wzajemne wsparcie w zespole HR.

Kwalifikacje

  • Wyższe wykształcenie w zakresie psychologii lub innych kierunkowych studiów.

  • Biegła znajomość języka Shakespeare’a :)

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze HR, w tym w bezpośredniej pracy z zespołami, najchętniej w kreatywnym i dynamicznie zmieniającym się środowisku.

  • Myślenie „poza pudełkiem”, wytrwałe poszukiwanie „świętego Graala” w zakresie rozwiązań HR.

  • Umiejętność uważnego słuchania, wnikliwej analizy i odważnego podejmowania decyzji w złożonych questach.

  • Inicjatywa, proaktywność - umiejętność podejmowania działań wobec pojawiających się wyzwań, zamiast czekania na ich samoistne rozwiązanie.

  • Umiejętność poruszania się po różnych perspektywach i łączenia dobra pracowników ze wspieraniem strategicznych celów firmy.

  • Otwartość na różnorodność kulturową, wrażliwość na umiejętne jej pielęgnowanie.

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Prywatna opieka medyczna (Enelmed, LuxMed lub Medicover).
  • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
  • Praca w międzynarodowym środowisku prawdziwych pasjonatów.
  • Brak monotonii w codziennej pracy!
  • Genialny wybór herbat oraz wyborną kawę :).
  • Kantyna serwująca codziennie świeże i zdrowe posiłki.
  • Owoce z ekologicznych upraw dwa razy w tygodniu.
  • Prywatna siłownia 24/7 z trenerem personalnym.
  • Piękne i nowoczesne biuro.