HR Partner

  • aleja 3 Maja, 30-001 Kraków, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

W związku z błyskawicznym tempem rozwoju  naszego Studia poszukujemy HR Partnera, który dołączy do naszego zespołu!

Jeżeli nie odpowiada Ci korporacyjny gorset i sztywne, narzucane odgórnie ramy działania, a jednocześnie cechuje Cię pozytywne nastawienie i wrodzona chęć pomocy innym – dołącz do nas.

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia współpraca z managerami zespołów w ich codziennych i strategicznych wyzwaniach.

  • Wsparcie managerów jako mediator i negocjator.

  • Wsparcie dla kreatywnych i ambitnych pasjonatów, w doskonaleniu ich kompetencji oraz rozwoju zawodowym.

  • Tworzenie i usprawnianie procesów oraz narzędzi HR dostosowanych do specyfiki Studia.

  • Opieka merytoryczna i koordynacja procesu ocen pracowniczych.

  • Koordynacja procesu relokacji nowo zatrudnianych osób (zatrudniamy kandydatów ze wszystkich kontynentów).

  • Realizacja bieżących projektów z zakresu HR.

Kwalifikacje

  • ​​​​​​Z wyższym wykształceniem w zakresie psychologii lub innych kierunkowych studiów.
  • Posługującej się biegle językiem Shakespeare’a.

  • Z conajmniej 3-letnim doświadczeniem w obszarze HR, w tym w bezpośredniej pracy z managerami i zespołami, w kreatywnym i dynamicznie zmieniającym się środowisku.

  • Myślącej „poza pudełkiem”, wytrwale poszukującej „świętego Graala” w zakresie rozwiązań HR.

  • Samodzielnej, uważnie słuchającej i odważnie podejmującej decyzje w złożonych questach.

  • Podejmującej działania wobec pojawiających się wyzwań, a nie czekającej na ich samoistne rozwiązanie.

  • Umiejącej łączyć dobro pracowników ze wspieraniem strategicznych celów firmy.

  • Otwartej na różnorodność kulturową, wrażliwej na umiejętne jej pielęgnowanie.

Dodatkowe informacje

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.

  • Prywatną opiekę medyczną (Enelmed lub Medicover) oraz kartę do klubów sportowych Multisport.

  • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku prawdziwych pasjonatów.

  • Brak monotonii w codziennej pracy!

  • Genialny wybór herbat oraz wyborną kawę :).

  • Piękne i nowoczesne biuro.