Afstudeeropdracht Service Administration & Service Desk
- Voltijds
- Legal Entity: Bosch Energy and Building Solutions B.V.
Beschrijving van het bedrijf
📍 Nieuwegein
Ontwerp de security-ecosystemen van morgen
Hoe maken we onze dienstverlening slimmer, efficiënter en toekomstbestendig?
Hoe zorg je ervoor dat administratieve processen, kennis en klantondersteuning zo zijn ingericht dat medewerkers efficiënter kunnen werken én klanten beter worden geholpen? Binnen Service Administration en de Servicedesk zoeken we vanaf februari een HBO of WO-afstudeerder die ons helpt die uitdaging te onderzoeken.
Binnen Bosch Energy & Building Solutions werken we aan geïntegreerde Safety & Security oplossingen zoals ontruimingssystemen, brandbeveiliging en high-end intercom voor omgevingen waar betrouwbaarheid van levensbelang is. Wat jij in het magazijn organiseert en administreert, bepaalt mede het succes van onze projecten in heel Nederland.
Functieomschrijving
Jouw afstudeeropdracht
Service Administration en de Servicedesk spelen een belangrijke rol in de ondersteuning van onze dienstverlening. In de dagelijkse praktijk werken verschillende onderdelen met elkaar samen, waaronder Service Administration, Servicedesk, Planning en Operations. Juist in die samenwerking zien we kansen om processen slimmer in te richten, administratieve lasten en overdrachtsmomenten te verminderen en kennis beter beschikbaar te maken.
Daarom staat tijdens jouw afstudeeronderzoek de volgende vraag centraal:
Hoe kunnen we de processen, kennisvoorziening en klantondersteuning binnen Service Administration en de Servicedesk efficiënter, klantgerichter en toekomstbestendiger inrichten?
Je brengt hiervoor de huidige werkwijze in kaart en onderzoekt waar knelpunten en verbetermogelijkheden zitten. Daarbij kijk je bijvoorbeeld naar administratieve werkstromen, samenwerking en overdrachtsmomenten tussen afdelingen en de manier waarop kennis wordt vastgelegd en gedeeld. Ook onderzoek je hoe een toekomstbestendige kennisbank, AI en andere vormen van digitale ondersteuning kunnen bijdragen aan de dienstverlening. Het doel is niet om vanuit een systeem of technologie te redeneren. De processen en gebruikersbehoeften staan centraal. Eventuele aanbevelingen voor ondersteunende systemen zijn onderdeel van je eindadvies. Daarnaast neem je de klant mee in je onderzoek. Waar liggen mogelijkheden om de communicatie en klantbeleving te verbeteren en hoe kunnen efficiëntere interne processen hieraan bijdragen?
Uiteindelijk vertaal je jouw analyse naar een concreet en onderbouwd verbeteradvies voor de toekomstige inrichting van Service Administration en de Servicedesk.
Functie-eisen
Wie zoeken we?
- Je volgt een HBO- of WO-opleiding Technische Bedrijfskunde, Business IT & Management, HBO-ICT, richting Business & IT
- Of een vergelijkbare opleiding;
- Je vindt het interessant om processen en organisaties te analyseren;
- Je kunt informatie structureren en verbanden leggen;
- Je vindt het leuk om van een analyse naar concrete verbetervoorstellen te gaan.
Je vindt het interessant om processen en informatiestromen te analyseren en bent nieuwsgierig naar de mogelijkheden van digitalisering en AI. Je kunt zelfstandig onderzoek doen, maar vindt het ook leuk om met verschillende collega's en stakeholders in gesprek te gaan.
Aanvullende informatie
Waarom Bosch:
Bosch is een organisatie met een sterke langetermijnvisie waarin kwaliteit, ontwikkeling en duurzame relaties centraal staan. We investeren bewust in onze mensen en innovatie. Daardoor krijg je de ruimte om te leren, initiatief te nemen en jezelf verder te ontwikkelen.
Bij Bosch Building Technologies combineren we al meer dan 100 jaar technologische kennis met innovatie. Ons doel is helder: mensen en hun omgeving duurzaam beschermen met slimme technologie. Dat doen we samen. Met aandacht voor jou, het team en de toekomst.
Wat wij jou bieden:
- 600,- euro per maand op basis van fulltime.
- Een praktijkgerichte opdracht met zichtbare impact op de organisatie;
- Ruimte om de opdracht aan te laten sluiten bij jouw studie en interesses;
- Goede begeleiding vanuit de organisatie;
- Ruimte om met verschillende stakeholders te werken en zelfstandig onderzoek te doen;
- Werkplek in Nieuwegein
- Laptop van de zaak
- Hybride werken mogelijk in overleg.
Klaar om verschil te maken?
Wil jij onderzoeken hoe processen, kennis en technologie slimmer kunnen samenwerken en wil je met jouw afstudeeronderzoek bijdragen aan merkbare verbeteringen voor zowel medewerkers als klanten? Dan komen we graag met je in contact.
Solliciteer vandaag nog en groei mee #LikeABosch.
Door op de bovenstaande link of een link van een derde partij in deze vacaturetekst te klikken, verlaat u deze site en gaat u naar een website van een derde partij waarop de voorwaarden en het privacybeleid van die derde partij van toepassing zijn.